What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prof Revolution S2 8000 PCI-E Yardım

slm lar ben yeni tv kartı aldım markası Prof Revolution S2 8000 PCI-E budur arkadaşlar ama bir türlü çalıştıramıyorum aynı zamanda ben bunu kablolu tv için aldım ama Super Mod Emre arkadaşımız kablolu tv içim uygun olmadığını söyledi dvb dışında çalıştıramzmıyım illaki dvb almam gerekiyor. Dvb alıcaksam hangi markayı alayım hangi dvb tv kartları için iyidir hiç bilgim yok kullanım amacıda sadece tv kartı için olucak yol göstermenize ihtiyacım var bütcem 200 tl civarı yardımlarınızı bekliyorum şimdiden ilginiz için teşekkürler.

Aldığınız kart dijital uydu yayınlarını almaya yarıyor ve HD uyumlu, çanak kurularak yayınları izleyebilirsiniz, dvb-C modellerden birini alsaydınız kablo tv leri izlerdiniz.Kartı düzgün tanıtıp güncel kanal listesi olan bir oynatıcı ile denedinizmi?

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.

Merhaba güncel kanal listesi olan bi oynatıcı dediğin sanırım uydu alıcısı denemeyi düsünüyorum problem yoksa dvb alıcam. Marka ve uyum konusunda problem yasamıyacagım hangi dvb almalıyım dvb -s dvb -t dvb -c diye bir dünya çeşidi varmış almam gerekeni bilmiyorum sizlerden ricam marka ve model önerirmisiniz.

DVB demek digital video broadcasting yani sayısal video yayını demektir.DVB -T karasal digital yayın DVB-C kablo yayınları ve bizim burada çoğunlukla kullandığımız ise seninde aldığın DVB-S ve S2 dir.Elindeki kartla cablo yayını alamassın anca çanak kurman gerekir.İllede kablo yayınlarını pc de izlemek istiyorum diyorsan yine bi 75-80 doları gözden çıkartıp usb den çalışan dvb-c tunerli televizyon kartı alman gerek bu konuda fazla seçenek yok malesef.Yurt dışından şu linkden alabilirsin.
http://www.tbsdtv.com/english/product/USB%20DVB-C.html

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Konu Kilitli