What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prog Dvb Codec

arkadaşlar technisat'ın 4.5.1 sürümünü kullanıyorum
prog dvb power install 7.6 yüklü
ayrıca elecart mpeg-2 codec ve powerdvd9 codec pack ta yüklü
sorun kanal değiştirirken gelen ''filtre bulunamadı elecard mpeg-2 video decorder'' hatası
elecard yüklü olmasına rağmen neden hala bu hatayı alıyorum
ayrıca görüntü kalitesinde de eskisine bakarak baya bir bozulma var
tv penceresi modunda dalgalanmalar oluyor.ses ise ara ara geriden geliyor
yanlış codec mi kullanıyorum acaba
bilen arkadaşlarımdan acil yardım bekliyorum

[Resim: 2elh6k8.jpg][Resim: nfmp8w.jpg][Resim: 2v8h9xc.jpg]
Alıntı

Arkadaşım öncelikle ses ve görüntü seçeneklerinde başka kodekler seçmelisin bence
elecart registersiz olabilir....
Alıntı

(10-10-2009, 21:59)cemocem demiş ki:  Arkadaşım öncelikle ses ve görüntü seçeneklerinde başka kodekler seçmelisin bence
elecart registersiz olabilir....

öncelikle cevap için teşekkürler
elecard nasıl register yapılıyor acaba
bilginiz var mı?
Alıntı

sistemdeki bütün kodekleri sil powerinstal 7.6 yı kur kodek olarak PowercodecPack9[1].0 kur sonra progdvb yi aç ayarlar ses ve görüntü drectshow tv kanalları elecar progdvb video renderer seç ben bu şekil kullanıyorum progdvb nin diğer hiç bir sürümünden bu verimi alamadım o yüzden yenilerini kurmuyorum bu şekil öneririm power kodek packı mutlaka register etmelisin nasıl yapılacağı indirdiğin dosyada yazar
Alıntı

(10-10-2009, 22:48)qwertyu66 demiş ki:  sistemdeki bütün kodekleri sil powerinstal 7.6 yı kur kodek olarak PowercodecPack9[1].0 kur sonra progdvb yi aç ayarlar ses ve görüntü drectshow tv kanalları elecar progdvb video renderer seç ben bu şekil kullanıyorum progdvb nin diğer hiç bir sürümünden bu verimi alamadım o yüzden yenilerini kurmuyorum bu şekil öneririm power kodek packı mutlaka register etmelisin nasıl yapılacağı indirdiğin dosyada yazar

teşekkür ederim deneyeceğim
Alıntı

sitede codec bölümünden indir içinde nasıl register yapılacağı yazıyor
Alıntı

(10-10-2009, 23:41)emre demiş ki:  sitede codec bölümünden indir içinde nasıl register yapılacağı yazıyor

teşekkür ederim...
şimdi prog dvb power instal 7.6 yı kaldırdım ve prog dvb 6.21 i kurdum
aynen sitede nasıl yapılır bölümünü takip ettim ve aynen uyguladım
elecard codecğini de sitede anlatıldığı gibi indirip register yaptım hata almıyorum
ama şimdi star tv,kanal d ve bir kaç kanal hariç görüntü alamıyorum
sinyal iyi fakat görüntü yok..
prog dvb power install 7.6 da bütün kanalları çekiyordu
ama görüntü ve ses kaltesi iyi değildi aynı zamanda elecard mpeg 2 decorder filters bulunamadı
hatası veriyordu
şimdi prog dvb 6.21 de diğer kanalların da görüntü vermesi için ne yapmalıyım?

[Resim: 25rm2pk.jpg][Resim: 30242ns.jpg]
Alıntı

(10-10-2009, 22:48)qwertyu66 demiş ki:  sistemdeki bütün kodekleri sil powerinstal 7.6 yı kur kodek olarak PowercodecPack9[1].0 kur sonra progdvb yi aç ayarlar ses ve görüntü drectshow tv kanalları elecar progdvb video renderer seç ben bu şekil kullanıyorum progdvb nin diğer hiç bir sürümünden bu verimi alamadım o yüzden yenilerini kurmuyorum bu şekil öneririm power kodek packı mutlaka register etmelisin nasıl yapılacağı indirdiğin dosyada yazar

teşekkür ederim kardeşim dediğini uyguladım şimdi harika oldu
bence de en iyisi power install 7.6 Big Grin
Alıntı

(11-10-2009, 17:33)Aletriste demiş ki:  

teşekkür ederim kardeşim dediğini uyguladım şimdi harika oldu
bence de en iyisi power install 7.6 Big Grin

Afferin sana gerçeği bulmuşsun... power install 7.7.3 de olabilirdi...
Alıntı

sitede bulamadim power install 7.6 nerde acaba
Alıntı