What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

prog dvb skystar2 kartımı görmüyor.

Merhaba,

Windows7 64 bit işletim sistemi kullanıyorum. ProgDVB yi yüklediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum. ALTDVB ile program açlışıyor fakat kanal değiştirmek istediğimde programı kapatıp açmam gerekiyor. windows XP ile Prog DVB çalışıyordu. acaba Bu hatayı nasıl çözebilirim?

[Resim: adszbf.png]
Alıntı

ayarlar/aygıt bölümüne geliniz orada 2 tane seçenek varsa seçili olanı devre dışı bırakıp diğer seçeneği seçiniz.
Alıntı

iki tane şeçenek dediğiniz hangisi acaba?
[Resim: adszgzq.png]
Alıntı

Sizin kartta sorun var pc tanımamış yada tanımada sorun oluşmuş.En güncel driveri yüklerseniz düzelir sanırım.
Alıntı

kartımın güncel driverini indirip tekrar kurduğumda sorun düzeldi. Teşekkür ediyorum
Alıntı

bendede aynı sorun var. kartımın güncel driverını indirip kurmama rağmen hala aynı sorun devam ediyor. aygıt yöneticisindede kartıma baktığımda dijital olarak imzalanmamış diyor. yardımcı olursanız sevinirim.
Alıntı

(09-10-2010, 15:23)djduman demiş ki:  bendede aynı sorun var. kartımın güncel driverını indirip kurmama rağmen hala aynı sorun devam ediyor. aygıt yöneticisindede kartıma baktığımda dijital olarak imzalanmamış diyor. yardımcı olursanız sevinirim.

Herkezde "dijital olarak imzalanmamış" görünür.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

bendede aynı sorun var düzelmedi..
Alıntı

aynı sorun bende de var bi türlü düzeltemedim (xp ve win7 64 bit de aynı sorun) ama dvbdream de hiç bi problem olmuyor çeşitli driver ve prog dvb versiyonları denedim sorun devam ediyor çözüm bulan varmı
Alıntı

Merhaba arkadaşlar, yaşadığınız sorun sorunların aynısı bende de mevcut. ProgDVB'de bir türlü kartı görmüyor, güncel driverin linkini paylaşa bilir misiniz? Bu konuda kesin çözümü ulaşan oldu mu?
Alıntı