What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

prog dvb wmv kayıt yapmıyor

merhaba arkadaşlar ben formatı wmv ye çevirdiğimde prog dvb kayıt yapmıyor acaba herhangi bir plug in yada farklı bir yöntem bilen warmı? dvb wiever da kullanıyorum fakat onda zaten wmv formatta kayıt seçeneği yok ona dahil bir plug in de bilen warmı bi şekilde kayıt yapmalıyım wmv gibi bi formatta yani çok abartılı boyutlarda oluyor yoksa dosyalar
Alıntı

(05-04-2010, 17:56)romulus52 demiş ki:  merhaba arkadaşlar ben formatı wmv ye çevirdiğimde prog dvb kayıt yapmıyor acaba herhangi bir plug in yada farklı bir yöntem bilen warmı? dvb wiever da kullanıyorum fakat onda zaten wmv formatta kayıt seçeneği yok ona dahil bir plug in de bilen warmı bi şekilde kayıt yapmalıyım wmv gibi bi formatta yani çok abartılı boyutlarda oluyor yoksa dosyalar

arkadaşım pro versionu yapıyor şuan denedim pro versionunu wmv kayıt yapıyor . üstelik deneme sürümü bendeki wmv kaydederken goruntu kalitesi boyutunuda ayarlıya biliyorsun ben 640 400 yapdım 1 dakikada 7 mb oldu shov tv den kaydettigim bi görüntü .görüntude 10 numara . yani farklı bi işlem yapmaya gerek yok
Alıntı

çok sağol proyu kurup debiycem ama işte onada patch lazım sanırım neyse halledicez bi şekil Big Grin
Alıntı

(07-04-2010, 20:38)romulus52 demiş ki:  çok sağol proyu kurup debiycem ama işte onada patch lazım sanırım neyse halledicez bi şekil Big Grin

pronun patch kı her yerde var onun patch 21 günluk deneme süresi varya onu 20 gunde bir 21 günlük yapıyosun bu şekilde uzatıyosun . . kayıt yaparken bitrate yide istedigin kalitede ayarlıya biliyosun
Alıntı