What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progdvb 6.21 sorunu

Arkadaşlar dün Progdvb nin 6.21 sürümünü yükledim, ilk başta kurulumda gelen kanallardan bazıları açıldı, sitemizden güncel kanal listesini yükledikten sonra hiçbir kanalda sinyal görünmemeye başladı we settings ten diseq ayarlarına giriş yapamama sorunuyla karşılaştım. Diseq yazısı silik yazıyo we tıkladığımda giremiyorum, kanal arat diyorum ama hiçbir uydu seçeneği çıkmıyor karşıma. Silip baştan yükledim ama çözüm üretemedim, sorun nedir acaba yardım ederseniz çok sewinirim şimdiden teşekkürler...
Alıntı

progdvb'nin son sürümünü indir sıfırdan kanal tarama yap.
Alıntı

sitemizden güncel kanal listesini yükledikten sonra hiçbir uydu ismi ve kanal ismi dvbde görünmüyor,en son güncel kanal listesi arızalı galiba hata veriyor.....
Alıntı

(10-12-2009, 19:57)emre demiş ki:  progdvb'nin son sürümünü indir sıfırdan kanal tarama yap.

Aynen dediğiniz gibi yaptım zaten, kanal taramaya çalışıyorum ama diseq seçeneği pasif göründüğünde kanal taratacağım uyduyu seçemiyorum çünkü hiç uydu görünmüyor... Bu arada bu son sürümü yüklemem bana extra fayda sağlar mı yoksa 4x kullanmaya dewam etsem daha mı kullanışlı olur bir türlü karar weremedim sizin düşünceniz nedir?
Alıntı

6.xx sürümlerin o kadarda cazip değil aslında hata verebiliyorlar,bence 4.xx kulanmaya devam et daha iyi...
Alıntı

bence dvbdream best of
Alıntı

Evet 4x daha kullanışlı geldi bana da ama dvbdreami de denicem çok teşekkrler yardımınız için (Y)
Alıntı