What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ProgDVB 6.33 standard edition da SS2 aygıtını başlatamıyor.

işletim sistemim win7 ultimate 64 bit te ProgDVB 6.33 standard edition da SS2 aygıtını başlatamıyor. Tüm denemelerime rahmen ss2 kartımı bşalatamadım

Malum DVBDream kıymete bindi

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

server4pc programı yüklümü.
Alıntı

(08-04-2010, 0:36)emre demiş ki:  server4pc programı yüklümü.

Evet yüklü, server4pc 4.5.1 yüklü olmasa DVBDream kullanamazdım.Yarım saatlik bir uğraş neticesinde durumu çözdüm. Sorun ProgDVB 6.33 ün 64 bitlik sürümünden kaynaklanıyor. Bende 32 bit olan sürümünü yükledim SS2 kartı aygıt listesinden seçilip başlatılabilindi ve sorun çözüldü. Şimdi benim merak ettiğim olay işletim sistemim win7 64 bit olmasına rahmen bu ProgDVB 6.33 64 bit sürümünde kurulum aşamasında aygıt görünmüyor. Kurulumdan sonra aygıt listesinden SS2 kartı seçince kartı başlatılamıyor. Aynı sorun başka arkadaşlardada varsa ve bir çözüm bulmuşlarsa,burada bizimle paylaşırlarsa sevinirim.

Alıntı

ProgDVB 6.33 te Vplug 2.4.3 plug in klasörüne kopyalayıp ProgDVB yi çalıştırdığınızda "vhelper.mdl modülü bulunamadı" hatası verip progDVB donup kalıyor. Benimde aklıma DVBDream da yaptığımız gibi DLL Fix dosyasında bulunan libeay32.dll ile libssl32.dll dosyalarını C:\Program Files (x86)\ProgDVB\Plugins ana dizinine kopyalayınca sorun halloldu.

Alıntı

bilgisayarıma format attırdım skystar2 yi bir türlü kuramıyorum cdsi çizilmiş onuda kullanamıyorum ne yapmam lazım
Alıntı

(10-04-2010, 19:50)canfener71 demiş ki:  bilgisayarıma format attırdım skystar2 yi bir türlü kuramıyorum cdsi çizilmiş onuda kullanamıyorum ne yapmam lazım

arkadaşım önce webden sürücüyü download et.(bu sitenin anasayfasının download bölümünde sürücü var) sonra masaüstündeki bilgisayarım simgesine sağ tıkla en altta özellikler tıkla sonra üstte donanım tıkla. aygıt yöneticisi tıkla. açılan pencerede en üstteki pc simgesini sağ tıkla donanım değişiklerini tara sonra ss2 kartı görünmesi lazım ağ bağdaştıcılarında sürücü yüklenmemiş işareti olacak sürücüyü yükle de o senden cd isteyebilir olmazsa indirdiğin sürücüyü cd ye yazdır..kolay gelsin
Alıntı

skaystar ana sayfasına girdim hangi sürücüyü indireceğim
Alıntı

(10-04-2010, 22:15)canfener71 demiş ki:  skaystar ana sayfasına girdim hangi sürücüyü indireceğim
Arkadaşım download bölümünü tıkladığın zaman sürücüler bölümünü tıkla her sürücünün karşısında açıklama var sistemin ne ise onu indir vey daha önce kullandığın sürücüyü indir ....Kolay gelsin
Alıntı

(10-04-2010, 22:15)canfener71 demiş ki:  skaystar ana sayfasına girdim hangi sürücüyü indireceğim

http://www.technisat-daun.de/download/so...s_6816.zip

bu linke tıkla doğrudan insin

Alıntı