What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

progdvb'de aynı anda 2 kanal izleme imkanı?

arkadaşlar progdvb'de aynı anda 2 kanal izlenebiliyormu? biraz arastırdım pip özelligi olması lazımmıs bilgisi olan varmı? neler yapmak gerekiyor?
Alıntı

pıp özelliği progdvb powerinstal 7.7.3 te var kurulum sırasında pıp seçeneğini işaretliyorsun çalışıp çalışmadığını bilmiyorum denemedim..sen istersen bi dene cevabı yaz..
Alıntı

evet progdvbnin o surumunu biliyorum. Senın dedıgın gıbı aynı yuklerken pip ozellıgını işaretlıyorsun oluyor... Ama onda sadece aynı tp de olan kanalları gösteriyor ben daha kapsamlı bir özellik arıyorum ayrı tp lerde olcak bırden cok kanalı bırden ızlenebılecek
Alıntı

arkadaşım izlenir pro versionlarıylaya yada powerinstal 7.7.3 dede var ama benim tavsiyem Dvbdream kullan
bak bu benim pc hiç donmadan izliyorum pc de yuksek donalımda yok ustelik ekran kartım bile 512 mb .. yani demek istedigim
dvbdream dene
[Resim: 66BmT.jpg]
Alıntı

ayrı tp de izleyebileceğin dvb olduğunu sanmıyorum bildiğim kadarıyla yok..mevcut olanların hepsi aynı tp de ayrı kanal izletiyor..?????!
o kanallarda aynı tp üzerinde
Alıntı

evet buyuk ıhtımalle progdvb de boyle ozellık yok Dvbdream kurmaya cekınıyorum cunku butun ayarlarım progdvb uzerıne lıg tv felan var onun ıcın degıstırmek ıstemıyorum umarım en kısa zamanda progdvb de bu ozellıkler olur...
wolfman1903 kardesm dusundumde bendekı progdvbyı sılmesem ayrıyeten dvb dream de olsa yuklesem sen bana yollayabılırmısın programı rıca etsem
evet o kanallarda aynı tp uzerınde sımdı fark ettım
Alıntı

evet zaten aynı transpoter uzerindeki kanallar izleniyor pip özelliği aynı tp üzerindeki kanalları izlemek . zaten senin sorunda aynı anda iiki kanal izlene biliyomu dedin bu yuzden gosterdim .

bende hem progdvb pro hem dvbdream yüklü birini c diskine yukledim birini d diskine sende oyle yap .. dene bi hafta memnun kalmazsan silebilirsin

http://www.skystar-2.com/download/dvbdre...p_v14i.rar
Alıntı

wolfman1903 krdsm bunun ıcerısınde kanal lıstesı yok
Alıntı

http://forum.skystar-2.com/dvb-dream-ici...-1523.html burada var indir..
Alıntı

burada kanalların çogunu acmıyor ? sorun ne acaba
Alıntı