What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

progdvb diseqc ayarları

bir problemim var prog dvb 7 8 ay öncesine kadar sorunsuz iziliyodum fakat yeni sürümleri çıktıktan sonra diseqc ayarları çıkmıyo seçim yapamıyorum bilindiği gibi elle giriliyo fakat o sekme yok birde ben ss2 .0 tv kartı kullanıyorum türkastı önceden 12565 27282 frekanslarını girerek ekliyodum türksata olmuyo acaba kartımmı bozuldu çünkü kartım pc deyken 3 4 kez format atım yoksa programsal bişeymmi bu konu hakkında fikir ve yardımlarınızı esirgemeyin
Alıntı

[quote='cemil' pid='1238' dateline='1246719310']
bir problemim var prog dvb 7 8 ay öncesine kadar sorunsuz iziliyodum fakat yeni sürümleri çıktıktan sonra diseqc ayarları çıkmıyo seçim yapamıyorum bilindiği gibi elle giriliyo fakat o sekme yok birde ben ss2 .0 tv kartı kullanıyorum türkastı önceden 12565 27282 frekanslarını girerek ekliyodum türksata olmuyo acaba kartımmı bozuldu çünkü kartım pc deyken 3 4 kez format atım yoksa programsal bişeymmi bu konu hakkında fikir ve yardımlarınızı esirgemeyin
[/quot]
kullandığın eski sürümleri dene tekrar..progdvbnın her sürümü sağlıklı değil ...
Alıntı

progdvb sorun çıkarmaya başladı buna bi çare bulabilirmisin ben_61
Alıntı

Ben_61, kardeş eski sürümleri bulabileceğimiz bir link verebilir misin forum geneline ? ben birçok arkadaşın bunu aradığını biliyorum.Hatta yetkili üst düzey arkadaşların bu konuya el atmasını rica edelim bu sorunu olan arkadaşlar olarak.. Teşekkürler
Alıntı

eski sürümleri bulunmuyo birde net olarak hatırlamıyorum hangi sürümü oldugunu son sürümlerde diseq ayarları herhalde herkezde problem yaramıyo bunun nedeni programsal bişi zaanediyorum yüklemeyi ss2 sitesinde bulunan video ve anlatımlara bakarak yapıyorum yinede diseq ayarları çıkmıyo Sad
Alıntı

arkadaşlar dvbdream tavsiye ederim son derece kullanılışlı ve sağlıklıtır...progdvd herkes aynı sorunlarla karşılaşıyor....
Alıntı