What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ProgDVB İle HD Kanalları İzleyemiyorum
Question 

Arkadaşlar ProgDVB'nin son sürümünü kullanıyorum ve HD kanalları hiç bir şekilde izleyemiyorum. Mesela Teledünya HD kanalını açtığımda "H.264/AVC and DVB-S2 supported only in Pro version of ProgDVB" diye hata mesajı alıyorum.
Bu arada bilgisayarımın özellikleri iyi sayılır;
Intel Core 2 Duo 2.66 işlemci
Nvidia Geforce 9500 GT ekran kartı
2 gb ram
Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
Alıntı

Sn.zffb;ProgDVB.nin standart versiyonunu kullanıyorsunuz standart versiyonda HD kanalları izleyemezsiniz Pro versiyonu olması gerekir.Bence ProgDVB için uğraşmaya değmez,Dvbviewer,AltDVB,Dvbdream varken ProgDVB gereksiz.Bildiğim kadarıyla avantajı,plugin eklerseniz skynet,filegraber çalıştırır hepsi bu.Görüntü verme kalitesi,kayıtı hiç bir zaman dvbviewer'i dvbdream'i tutmaz.
Alıntı

benim bilgisayar 2.66 ghz intel celeron işlemci,nvidia 5200 ekran kartı ile progdvb ile teledünya hd kanalını kısa donmalı olarak seyredebiliyorum.Ancak bu reklam kanalı.izlemeye değer bir şey yok.
Alıntı

(08-06-2010, 18:38)s.acilen demiş ki:  benim bilgisayar 2.66 ghz intel celeron işlemci,nvidia 5200 ekran kartı ile progdvb ile teledünya hd kanalını kısa donmalı olarak seyredebiliyorum.Ancak bu reklam kanalı.izlemeye değer bir şey yok.

Bu sistemle HD kanaları akıcı bi şekilde izlemeniz mümkün değil, core 2 duo 1GB ram ve GF8500 GT EK. kartı veya eşdeğer bir AMD sistemi lazım

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Sizinde dediğiniz gibi diğer DVB oynatıcıları denemekte yarar var sanırım. Tekrardan sağolun.
Alıntı

(08-06-2010, 20:43)Metin demiş ki:  
(08-06-2010, 18:38)s.acilen demiş ki:  benim bilgisayar 2.66 ghz intel celeron işlemci,nvidia 5200 ekran kartı ile progdvb ile teledünya hd kanalını kısa donmalı olarak seyredebiliyorum.Ancak bu reklam kanalı.izlemeye değer bir şey yok.

Bu sistemle HD kanaları akıcı bi şekilde izlemeniz mümkün değil, core 2 duo 1GB ram ve GF8500 GT EK. kartı veya eşdeğer bir AMD sistemi lazım

dvbdream veya alt dvb ile seyredebilirsin onlar çok az cpu kullanıyor ,eskiden ben 2.4ghz celeron ve daha dusuk ekran kartı ile akıcı seyrediyordum ama yalnız teledunyayı turksatta başka kanal yok zaten hd olarak diğer hd ler şifreli veya dvbs2 yayın
Alıntı

bende trt hd sorunsuz seyrediyorum ama ntv ntv spor number one gibi kanallarda takılmalar oluyo bilgisi olan varmı acaba

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

progdvb ile trt1hd izliyorum codek olarak cyberlink video decoder pdvd10 seçtim işlemci kullanmı yüzde 70 lerden 30 lara indi ancak seste sorun yaşıyorum ses kesik kesik geliyor hangi codek seçeciğimi bilen varmı
Alıntı

dvb dream ve core avc codec ile sorunsuz izliyorum ben. e8400 cpu ati hd 5770 4 gb ram win 7 ultimate ss2 kartım var. bu sistemde bile cpu kullanımı hd yayınlarda %50-70 arası oluyor
Alıntı

(11-06-2010, 0:52)sungur58 demiş ki:  dvb dream ve core avc codec ile sorunsuz izliyorum ben. e8400 cpu ati hd 5770 4 gb ram win 7 ultimate ss2 kartım var. bu sistemde bile cpu kullanımı hd yayınlarda %50-70 arası oluyor

ss2 ile izlenen hangi hd kanallar var
işlemcin benim e6550 den dah iyi ama hd izlerken benim işlemcim %30 de seninki %70 de cyberlin codek daha iyi bence
Alıntı