What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

progdvb kanal sorunu

merhaba benim progdvb de türksat2a uydusunda "11689-h-2960-5/6" transponderından sonrakilerde sinyal yok bunun sebebi ne olabilir apartmanda ortak çanak kullanılıyo ve tv deki decever da bi problem olmuyo forumlarda aradım ama benim sorunum a benzer olan tüm adımları yaptım ama sonuç aynı
yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Alıntı

arkadaşlar tam 50 kişi yazımı okumuş her kes bi fikir söylese benim sorunum çözülürdü ne oldu bu paylaşımcı ruha Smile
işin esprisi bi tarafa yardım edecek kimse yokmu
İMDAAAAT......Smile
Alıntı

bu ortak sistemlerde hep aynı sorun yaşanıyor.. receiverle birlikte kullanmıyorsun değil mi?
Alıntı

hayır receverla birlikte kullanmıyorum daireme iki kablo birden geliyor kabloların ikiside recevirda sorunsuz gözüküyo
Alıntı

Kesin olur diyemem ama kendi fikrimi söyleyeyim; Başka bir tv kartı modeli seçip deneyebilirsiniz veya TV kartınızdaki LNB ayarı Universal değilse değiştirin. LNB modelini değiştirerek seyredebilme imkanınız olabilir. Evinize gelen kablolara 2 veya 4 girişli DiseqC bağlı ise onu da ayarlamanız gerekir. İyi günler.
Alıntı

aynı sorun bende de var. apr. ortak uydu sistemi yani. ... Bazı frekanslar ya yok, ya da başka yerden çıkıyor. ben şöyle çözdüm; tv kartıma gelen anten kablosu recevierden çıkıyor. bu durumda recevier hangi kanalı gösteriyorsa (tv kapalı asında) ben de o kanalı izliyom, kanal değiştirirken önce receiverden değişiyorum sonra progbvb den, ... maalesef biraz uzun yol Sad
Alıntı