What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

progdvb power ınstall register olmadı sorunu

slm arkadaşlar windows 7 kurdum pc ye güzelce driver tanıttım progdvb power ınstall kurarkene Sky2PCAVSrc.ax istiyo internetten bul diyom buluyo ondan sonra şu hatayı veriyo Sky2PCAVSrc.ax e register olamadı bu daha önce de başıma gelmişti nasıl hallettigimi unuttum yardımcı olursanız sevinirim yok sa tekrar xp yolu gözükecek
Alıntı

not defterine aşağıdaki satırı yaz farklı kaydet dosya adını reg.bat yap kaydet. Sky2PCAVSrc.ax dosyası nerdeyse oraya at bu dosyayı ve çalıştır.

Kod:
regsvr32 Sky2PCAVSrc.ax /s
Alıntı

tamm not defteri yaptım onu şimdi windows 32 içinden driver ın içine mi atayım bu dosyayı dosyanın yerinide söylersen çok iyi olur
Sky2PCAVSrc.ax
ARKADAŞIM DOSYAYI NEREYE ATACAGIMIDA SÖYLERSEN ÇOK SEVİNECEM ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER
arkadaşlar kimse yokmu normalde program files/ technisat /bin/ in içinde olur ama bende program files de technisat diye bi dosya yok yardım edin
Alıntı

http://www.skystar-2.com/drivers.htm buradan Technisat Drivers 4.5.1 Full yükle sorunun çözülür...
Alıntı

ZATEN 4, 5 ,1 YÜKLEDİM
Alıntı

Büyük harfle yazmayı bırak lütfen bu nasıl Türkçe "4, 5, 1" bu nedir?

Sorunu bile düzgün yazmamışın.Soru soran kişi konu başlığında "acil, yardım" kullanmayacak doğru bir Türkçe ile sorusunu soracak ki potansiyel yardımcılar anlasın.

Şimdi senin power install ile işin yok. Power installı kaldır.

4.5.1 full sürücü paketini indir.
http://www.technisat-daun.de/download/so...s_6816.zip

Daha önce indirdiysen tekrar indirme. Kartı tanıt bda olarak tanıt daha sorunsuz olur. Bunun için driver paketi içinde sürücü güncelleştirirken BDA klasörünü seçeceksin.

Sorunsuz bir şekilde kurduysan kartı bda olarak, DVBDream programını kullan.
Alıntı

arkadaşlar ne yapdıysam olmadı program filede de tecnisat çıkmıyo
bende tekrar win 7 formatladım şu an hiç bir sıkıntı yok ama bu sorunu başka yaşayacaklar için
ss2 kartının driverını setup olarak yükleyince yani (aygıt yöneticisinden yüklemeyin) program filea tecnisat dosyası geliyo çok
memnunum win7 ss2 uymundan tavsiye ederim
yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler
Alıntı