What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

progdvb profesional versiyonu

prog dvb nin profesional versiyonunu kullanan arkadaşlar var mı kullanımı nasıl banada verebilirmisiniz tşk ederim veli demir
Alıntı

(27-06-2011, 20:43)bombalo2003 demiş ki:  prog dvb nin profesional versiyonunu kullanan arkadaşlar var mı kullanımı nasıl banada verebilirmisiniz tşk ederim veli demir

ProgDVB nin std. ve pro son sürümlerini buradan indireblirsin...
Alıntı

hız olarak ben bir farkını görmedim... hd desteği ve bazı dil değiştirme kısıtlamaları yok..
Alıntı

(28-06-2011, 13:11)emre demiş ki:  hız olarak ben bir farkını görmedim... hd desteği ve bazı dil değiştirme kısıtlamaları yok..

Merhaba Emre bey sizi emeklerinizden dolayı çok çok teşekkür ederim ben uzun yıllar ss2 kullanıcısıyım ss2 hd yi yeni aldım bir çok oynatıcıyı denedim bunların en iyisi en berrağı ve en durusu eskiden olduğu gibi prog dvb eskiden bilgisayar zayıftı çok kasardı şimdi i7 işlemcili blgs alınca biraz daha az kasıyor ama mükemmel görüntü size soracağım şu prog dvb nin orjinalini alacağım da yabancı bir siteye güvenim yok prog dvb nin türk distiribötörü varmı acaba
Alıntı

bildiğim kadarıyla yok... o yabancı siteye güvenebilirsiniz... forumda satın alan kullanıcılar var..
Alıntı

İlginize teşekkür ederim gerçi reseter bu işi 21 günlük devam ettiriyor ama bazı kısıtlamaları kaldırır diye düşündüm örneğin progdvb kurulduğunda gelen kodeclerden başkasını görmüyor ve denetmiyor oysa diğer oynatıcılarda öeneğin dvbdream ve alt dvb de mevcut daha fazla codekleri seçtiriyor mesala nvidia codeki altdvb ve dvbdream da seçebiliyorum ama prog dvb de seçemiyorum ve trial olmasına bağlıyorum yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum
Alıntı

Bütün codec' ler Prog dvb pro dada seçiliyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(23-07-2011, 15:23)Metin demiş ki:  Bütün codec' ler Prog dvb pro dada seçiliyor.
Metin Bey önce ilginize teşekkür cahilliğimi bağışlayın AltDVB ve DVBdreamda seçebildiğim Nvidiayı prog DVB de nasıl seçeceğim codek sekmesinde görünmüyor ki bana gönderirseniz sevinirim
Alıntı

ProgDVB' de codec seçimi ayarları.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(23-07-2011, 16:50)Metin demiş ki:  ProgDVB' de codec seçimi ayarları.

çok çok teşekkür pardon mesajını görmeden tekrar sorduğum için özür dilerim tekrar teşekkür
Metin bey kusura bakma yine ben codec bölümünü seçince üzerine geldiğim cocedte kutucuk açılmıyor yani altında codecler sıralanmıyor benim sorunum orda tekrar teşekkür
Alıntı