What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

progdvb sinyal sorunu
Rainbow 

merhabalar
ss2 satın aldım ve kartı taktım ve kurulum yaptım sonrada progdvb kurdum receıver ın arkasından kablomu çıkartıp karta taktım sonrada forumdakı kurulum sayfasındakı herseyı adım adım ılerleyerek turksat ve hotbırd uydularının dısec ayarlarını yaptım sonrada kanal taratmaya başladım ama hıcbır kanal bulamadım ve başlat çubuğundaki iconda sürekli kırmızı ve üzerine geldiğimde no signal yazıyor bu konuyla ılgılı yardımlarınızı bekliyorum.

[Resim: tpZyq.jpg]

[Resim: 58nf7.jpg]
Alıntı

önce DISEC ı devre dışı bırakıp çanakları tek tek deneyin sinyal alabilecekmisiniz
genelde normal cihazlarda düşük sinyalden etkilenmez ama tv kartları için çanağın iyi ayarlanmış olması gerekmektedir
DISEC tende kaynaklanıyor olabilir kalitesiz DISEC ler büyük oranda sinyal kayıplarına yol açmaktadır
Alıntı

sağda satin oradaki kırmızı ikon setup4pc onu kapat başlangıçtan da kaldır bilgisayar açılınca otomatik başlamasın.

diseq ayarlarına bakıyorum solda mini-diseq seçili sağda 1.0 or 2.0 yazıyo burada bir yanlışlık var..

dvbdream programını kullan..
Alıntı

Dvddream kurdum canavar gibi çalışıyordu bu seferde codec sorunu çıktı programın uyarılarını dinleyerek video için nvidia ve ses için interindeo codec kullandım şuanda kusursuz çalışıyor ama bu seferde Ati remote wonder II kumandamı kullanamıyorum ne yapsam biryerden fire veriyorum yaa Smile
Alıntı

Emre üstadım lütfen yardım,

hotbird 11411/27500 frekansı ProgDVB.den transportırdan taratmaya çalışıyorum. Ancak L değerinde sinyal gözüktüğü halde Q değerinde sinyal sıfır. Tratma yaptıktan sonrada hiçbir kanal çıkmıyor.

Ayrıca hotbird polsatplay kanalıda card paylaşımı ile bile seyredilmiyor. Sorun nedir
Teşekkürler
Alıntı

anten ayarı ve lnb ayarını kontrol et bence.. polsat play kanalı 11158 V 27500 5/6 frekansından yayın yapıyor kontrol et. nagravision 3 sistemini kullanıyor..
Alıntı