What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ProgDVB Türksat 4A kanal listesi

ProgDVB Türksat 4A kanal listesi ve güncel frekans listesi dahildir. 7 versiyonunda taratılmıştır.

[Resim: TdGrpc1.jpg]

ProgDVB ana dizine veya C:\Users içindeki dosyaların üzerine yazın.

ProgDVB Türksat 4A kanal listesi
Alıntı

Eğer yine olmazsa buraya atın C:\ProgramData\ProgDVB
Alıntı

Skystar2'de ProgDVB 7 kullanıyorum. http://skystar-2.com/dvbplayer-ProgDVB_t...a.zip.html sayfasındaki listeyi yükledim. Ancak çalışmadı. yayın grupları başlıkları kapalı ve tıklayınca açılmıyor. Sanıyorum listede uyumsuzluk yaratan birşeyler var. ProgDVB 5 için filan hazırlanmış olabilir. Bu durumda programla uyumsuz. Bunu bir kontrol ederlerse sevinirim.
Alıntı

(23-09-2014, 16:31)burgutex demiş ki:  Skystar2'de ProgDVB 7 kullanıyorum. http://skystar-2.com/dvbplayer-ProgDVB_t...a.zip.html sayfasındaki listeyi yükledim. Ancak çalışmadı. yayın grupları başlıkları kapalı ve tıklayınca açılmıyor. Sanıyorum listede uyumsuzluk yaratan birşeyler var. ProgDVB 5 için filan hazırlanmış olabilir. Bu durumda programla uyumsuz. Bunu bir kontrol ederlerse sevinirim.

7 versiyonunda hazırlandı.
Alıntı

Emre hocam merhaba,
Paylaşım için çok teşekkür ederim.Ben ProgDVB programından tüm kanalları sildim.İndirdiğim dosyayı tam olarak nereye atmam gerekiyor.Kanalları getiremedim hala Sad
Alıntı

(25-09-2014, 15:15)recep.karip demiş ki:  Emre hocam merhaba,
Paylaşım için çok teşekkür ederim.Ben ProgDVB programından tüm kanalları sildim.İndirdiğim dosyayı tam olarak nereye atmam gerekiyor.Kanalları getiremedim hala Sad

1. ve 2. mesajda yazıyor nereye atacağın.
Alıntı

denedim ama olmadı Sad
Alıntı

progdvb de güncel transponderleri yerleştirip tarama yaptım fakat birkaç tv haricinde diğerleri çekmiyor.show kanal d habertürk gibi kanallar yok.sadece star ntv ve star tv mevcut.siteden kanal listesini indirdim arşiv hasarlı demekte ip dosyası olarak açmadı. yardım edermisiniz
Alıntı

Merhaba;
Skystar2 kullanmaktayım.Türksat 4A ya gecıldığınden itibaren yayınları ızleyememekteyım.
progdvb nın hangi surumunu kullanmalıyım ve neler yapmam gerekli.
Lütfen yardım edınız;..
Alıntı

HD kanallarda atv beyaz tv falan çıkıyor ama trt hd show hd çıkmıyor. Manuel aramadan denedim ama olmadı, bir yolunu bilen varmı ? Skystar 2 bu arada tv kartım
Alıntı