What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Raikkonen Formula 1'e yeşil ışık yaktı

Kimi Raikkonen'in yeniden Formula 1’e dönüş hazırlığı yapması heyecan uyandırdı. Son 2 yıldır Dünya Ralli Şampiyonası’nda mücadele eden Raikkonen'in, Williams ile anlaşması gündemde.

[Resim: raikkonen3_I03B2.jpg]

Formula 1'de, 2007 sezonunda dünya şampiyonluğuna ulaşan Kimi Raikkonen, 2009 yılında pistlere veda ederek, Dünya Ralli Şampiyonası’nda mücadele etmeye başlamıştı. Ancak ralli dünyasında aradığını bulamayan Raikkonen'in yeniden Formula 1'e döneceği konuşuluyor.

Fin pilotun, Williams takımı ile anlaşmaya varmaya çok yakın olduğu söyleniyor. Williams'tan konuyla ilgili bir açıklama gelmiş değil. Ancak Raikkonen Fin basınına, Williams'ın hissedarlarından Christian Wolff ile görüşmeler yaptığını söyledi. Yeniden Formula 1'e dönüp dönmeyeceği sorusuna ise, "Williams ile yarışmak önümdeki seçeneklerden biri" yanıtını verdi.

Raikkonen'in geri dönüş sinyali vermesi, Abu Dabi Grand Prix’sine hazırlanan pilotların da gündemindeydi. Ferrari'deki koltuğunu 2006 yılında Raikkonen'e teslim eden Michael Schumacher de onlardan biriydi.

Fin pilotun geri dönüş kararı alması halinde, uyum sorunu yaşamayacağını belirten Schumacher, "Önemli olan gerçekten yarışmak istemeniz. Pistlerden ne kadar uzak kaldığınızın bir önemi yok. Benim yeniden Formula 1'e döndükten sonra otomobil ile 15 tur atmam alışmak için yeterli olmuştu. Raikkonen'in de yeniden Formula 1 otomobili kullanırken zorlanacağını düşünmüyorum" dedi.

Gelecek sene F1 izlenirWink

Miha Hakkinen de dönse çok iyi olur,
Miha Hakkinen Michael Schumacher ikilisinden sonra doğru dürüst bir rekabet oldugunu sanmıyorum, onların oldugu bütün yarışları izledim, çok keyifliydi.
aklıma 2000 yılında Michael Schumacher in öndeki araca tur bindirirken Hakkinen in hem Schumi yi hemde Tur bindirdikleri aracı geçiş anı geldi... İşte o an

Formula 1 tarihinin unutulmaz geçişlerinden biridir...

buz adam dönsün formulaya heyecan gelsin

(12-11-2011, 12:19)aras demiş ki:  buz adam dönsün formulaya heyecan gelsin

Aynen, mükemmel yarışlar izledik, Hakkinen in Yağmurlu bir günde Frene basıp Schumi nin ön tekerini topardığını hatırlayanınız varmı, Schumi yarışı tekerleksiz tamamlamıştı ve yarış sonu Hakkinen in Pit alanına gidip üzerine yürümüştü...

(12-11-2011, 12:29)Kaan Sparrow demiş ki:  
(12-11-2011, 12:19)aras demiş ki:  buz adam dönsün formulaya heyecan gelsin

Aynen, mükemmel yarışlar izledik, Hakkinen in Yağmurlu bir günde Frene basıp Schumi nin ön tekerini topardığını hatırlayanınız varmı, Schumi yarışı tekerleksiz tamamlamıştı ve yarış sonu Hakkinen in Pit alanına gidip üzerine yürümüştü...

Monaco da yarış dışı kaldığında şampanya içerek yarışın geri kalanını izlemiştiBig Grin
Konu Kilitli