What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RAM almak için en uygun zaman!

Ram almak için çok uygun bir zamanda olduğumuzu söyleyebiliriz. Çünkü fiyatlar çok düşük durumda. Dünya ram talebinin artmaması ve üretimin fazla olması nedeniyle üreticiler büyük oranda fiyatları düşürdüler. Tahminlere göre, 2011 yılı sonu itibarı ile küresel çapta DRAM gelirlerinde yıllık %26 oranında ciddi bir azalma yaşanacak.

[Resim: nanTE.jpg]

Özellikle 1GB ram sahibiyseniz kesinlikle bu dönemde bunu 4GB yapmanız hız yönünden size büyük bir artı sağlayacaktır.
Alıntı

fiyatlar gerçekten düşerse ram'i 4 gb çıkartabilirim, şu an 2 gb ram var ve boşta tek slot +2 gb ram işimi görür
Alıntı

Win7 64 bit kullanıyorsanız, donanımınızda destekliyorsa mutlaka en az 4GB ram kullanılmalıdır. 2 GB' ta göre bariz bir hız artışı oluyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Ah bir de DDR ramlar ucuzlasa...
Alıntı

(15-12-2011, 0:43)lenslens demiş ki:  Ah bir de DDR ramlar ucuzlasa...

DDR rammi kaldı dostum ucuzlamaz üretim yokki yakında sadece ikinci el kalır. Adamlar DDR3 ü yaptı DDR4 ü düşünüyorlardır.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

(15-12-2011, 0:52)elektro_fb demiş ki:  
(15-12-2011, 0:43)lenslens demiş ki:  Ah bir de DDR ramlar ucuzlasa...

DDR rammi kaldı dostum ucuzlamaz üretim yokki yakında sadece ikinci el kalır. Adamlar DDR3 ü yaptı DDR4 ü düşünüyorlardır.

Evet orası öyle ne yazık ki. Ama hala emektar makineler işimizi görüyor çok şükürBig Grin Fiyatlar biraz makul olsa yedek almak lazım aslındaBig Grin
Alıntı

İhtiyacı olan için güzel haber güzel paylaşım teşekkürler.
Alıntı