What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ram tavsiyesi

arkadaşlar masaüstü bilgisayarım şunlar acaba bu sistem için
http://www.hepsiburada.com/Liste/corsair...egoryId=47
burdaki rami alayımı acele cevap bekliyorum çünkü sipariş vereceğim şimdi
[Resim: iAqnU.jpg]

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

800mhz olayı kafama takıldı uyumsuz olmasın
anakartını yaz ona göre..
http://www.hepsiburada.com/Liste/corsair...egoryId=47
Alıntı

hiç anlamamki hepsiburadaya baktım fiyatı en makul bu geldi
uyumlu olup olmayacağını almadan bi danışayım dedim

edit: bundan önce 2gb lık ram vardı o bozulmuş bilgisayar çok yavaşladı özellikle hd yayın seyrederken ikinci slota 2 gb lık ram takıp bunu toplamda 3 gb a çıkarmak istiyorum
eklediğim resimde sistem hepsi yazıyor başka nereyi yazmam gerekiyor birde nasıl bakılır ona göre yazayım

Alıntı

Anakartın destek sayfasında ilgili modeli destekleyen ram modelleri olması lazım. Benim anakart modelimde aynı Gigabyte P35 S3, ekteki bölümde ram tablosuna bakabilirsiniz. En son bios güncellemesini yapınız, Kingstone 2x2GB 800 mhz'lik lik belek modüller benim anakartımda 1GB olarak görünmüştü Eğer 1 GB 800 MHZ'lik bellek çubuğunuz varsa 4GB' ye tamamlamak istiyorsanız 3 tane daha aynı marka ve modelden alınız. Tek başına 2GBlik bellek çubukları desteklemiyor sanırım.

Eklenti Dosyaları
.rar motherboard_memory_ga-p35-s3.rar Boyut: 11.27 KB  İndirilme: 17

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

desteklemesi lazım çünkü bende bilgisayarın içinde 1+2 toplamda 3 gb ram vardı gayette memnundum ama bozulmuş büyük ihtimalde ben bozdum içinin tozunu alırken Big Grin

metin@
gigabayt sitesinde
1. Çift kanal bellek mimarisi
2. 2 x 1.8V DDR2 DIMM yuva ile 4 GB'a kadar bellek desteği
3. DDR2 1066(OC)/800/667MHz
yazıyo
http://www.gigabyte.com.tr/products/page...-g31m-s2l/

Alıntı

Şu şekilde destekliyor bellek çubuğu 800 mhz' nin altında çalışan 2GB lik bellek çubuklarından alırsanız bios ekranında 2GB olarak görebiliyorsunuz, bende ise win7 64 bit' e geçmeden önce var olan sistemimde 2 tane Kingstone 1' er GB 800 MHZ bellek çubuğu vardı, bunları çıkartıp yerine 2GB 800mzh'lik iki tane bellek çubuğu taktığımda bios ekranında da slotlarda 1' er GB olarak görülüyorlardı, sonra bu ekte paylaştığım "motherboard_memory_ga-p35-s3" pdf de 667 mhz ye kadar 2GB lik bellek çubukları desteklendiğini gördüm.

Alıntı

tamam o zaman alabilirsin... biri 533 mz de diğerleri 800mhz de verdiğin paraya değer umarım..
Alıntı

şu an bende onu inceliyordum
G31M-S2L DDR2 533 tan sonrası 2gb desteği yok bundan öncekiler 2 gb destekliyor

hepsiburada da siparişten sonra uyumsuzluk olursa iade oluyormu acaba

Alıntı

Benim tavsiyem: zaten 4 adet bellek slotu var, elinizdekide resimden gördüğüm kadarı ile 667 mhz, 4 adet 1GB 800 mhz bellek çubuğu alıp eskisinide bir yerde değerlendirmeniz olacaktır.

Benim sistemim: Gigabyte P-35 S3, Core 2 Quad Q6600 2.4 GHZ, Ram iki slotta 2x2GB 800 mhz (biosta 1' er GB olarak görünüyor) diğer iki slotta ( ilk aldığım 1x1GB 800 MHZ) toplam 4 GB

Alıntı

benim orjinalinde experdi 2 tane slot var birinde 2 gb diğerinde 1 gb olarak vindovs 7 32 bit de toplam 3 gb ram gözüküyordu

Alıntı