What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rapidshare ücretsiz indirmeyi kısıtladı

Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later.

Bu aralar sıkça rastladığınız bu uyarı hakkında açıklama yapmak istiyorum.. Rapidshare sitesi yeni getirdiği bir uygulama ile 18:00 24:00 Saatleri arasında dosyalarını FREE kullanıcılarına Kapatmıştır.. Uygulama yüzünden free kullanıcıların bu saat aralıklarında free olarak download yapmaları tamamen kapatılmıştır.. Sadece Premium kullanıcıları download yapabilirler.
Hiç bir yöntem veya modem resetleme, proxy değiştirme gibi yöntemler işe yaramayacaktır..

Bilginize..
Alıntı

Ben teşekkür ederim ne demek..
Alıntı

Bilgi için teşekkürler. Forumda paylaşım yapacak arkadaşlar artık Rapidi kullanmazlar herhalde.
Alıntı

Öyle olacak herhalde.Sanırım artık premium alma zamanı geldi,adamların yapmadıkları kalmadı.Alternatif çok ama sadece Rapidde bulunan dosyalarda var.
Alıntı

Rapidshare sitesine bu bilgiyi eklemiş mi ben bulamadım.
Alıntı

Bana bir mail geldi oradan aldım bu yazıyı...Ama bu hatayı hep veriyor rapidshare...Saat 18:00 olsun deneyelim...
Alıntı

teşekkürler zaten rapid kullanmamak en mantiklisi
Alıntı

rapid kullanmamaya özen gösteriyorum zorunluluk dışında verdiğin bilgi için teşekkürler
Alıntı

aslında çoğu sitelere bakıldığında paylaşımların rapid üzerinden olduğu görülüyor eeee o kadar yoğunluk olunca rapidde böyle bir uygulamaya gitmek zorunda kalmış gibi görünüyor..alternatif olan linkler var onları kullanırsak rapid'in yükü hafifler sanırım..Big Grin
Alıntı

bende sabah beri bu ileti ne diyordum bilgi için teşekürler
Alıntı