What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Secret Record (yardım)

Öncelikle merhaba herkese.Ben geçenlerde Secret Record (veri şifreleme/cd hazırlama) adlı programı kurdum.Bu program başkaları tarafından açılmasını istemediğiniz CD/DVD'lerinize şifre koruması ekliyor.Bilgisayarımda ki 4.7 GB'lık Video dosyalarını program aracılığıyla DVD'ye yazdım.Daha sonra dvd'deki videolar sorunsuz izlenir mantığıyla (!) pc'deki tüm videoları sildim.Bir sonra ki gün DVD'yi taktığımda yaklaşık 30 tane wmv,avi formatlı videolardan sadece 1 tanesi kopyalanıyor ve izlenebiliyor.Diğerleri kopyalanıyor ama kesinlikle açılmıyor.Tüm medya programlarını denedim ama nafile hiç biri açmıyor.Açılmayan video dosyalarına sağ tıklayıp özelliklere tıkladığım zaman videonun özellikleri falan da yazmıyor.Seçili öğeler görüntülenemez şeklinde yazı çıkıyor.

Mesele video dosyalarının içinde birde not belgesi vardı içinde linkler vardı.Not belgesini NotPad ile açtığımda linkler gitmiş sadece ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
yazısı çıkıyor.Bu yazının bir anlamı olabilir mi?

Lütfen bu duruma çare olacak, yardım edecek birisi varsa cevap yazsın.Herkese çok teşekkür ederim...
Alıntı

dosyaları bilgisayarını kopyalayabiliyormusun??

Verileri şifrelemiş demekki... bu programdan süre ayarı vardı (set valid period) yani 30 gün sonra cd erişilmez olabiliyor... bunu seçmiş olabilirmisin??
Alıntı

(08-07-2009, 11:42)DVBKing demiş ki:  dosyaları bilgisayarını kopyalayabiliyormusun??

Verileri şifrelemiş demekki... bu programdan süre ayarı vardı (set valid period) yani 30 gün sonra cd erişilmez olabiliyor... bunu seçmiş olabilirmisin??

CD'yi taktığımda otomatik şifre soruyor. Şifreyi girdiğimde program otomatik olarak açılıyor. Ardından istediğim video dosyasını seçtikten sonra kayıt yerini belirliyorum. Kayıt yerini belirledikten sonra kaydediyor. Örneğin masaüstüne kaydettim diyelim.Hiçbirşekilde açamıyorum bu video dosyalarını Sad Bu arada o dediğiniz seçeneği seçmedim.
Alıntı

demek ki sadece cd üzerinden dosyaları okuyabiliyorsun.. doğrumu?
Alıntı

(09-07-2009, 15:05)emre demiş ki:  demek ki sadece cd üzerinden dosyaları okuyabiliyorsun.. doğrumu?

DVD ROM'un içine girdiğimde dosyalar görünmüyor. Program otomatik açılıp şifre girildikten sonra SecretRecord programı çıkıyor ve dediğim gibi dosyaları burdan kopyalama imkanınız oluyor. CD'de sorun yok yani Sad
Alıntı

CD üzerinden videoları izleyebiliyorsanız dosyalarda sorun yoktur. ama cd üzerinden de dosyaları okuyamıyor yani izleyemiyorsanız dosyalarınız bozulmuş demektir.
Alıntı

(08-07-2009, 2:04)efe_7056 demiş ki:  Öncelikle merhaba herkese.Ben geçenlerde Secret Record (veri şifreleme/cd hazırlama) adlı programı kurdum.Bu program başkaları tarafından açılmasını istemediğiniz CD/DVD'lerinize şifre koruması ekliyor.Bilgisayarımda ki 4.7 GB'lık Video dosyalarını program aracılığıyla DVD'ye yazdım.Daha sonra dvd'deki videolar sorunsuz izlenir mantığıyla (!) pc'deki tüm videoları sildim.Bir sonra ki gün DVD'yi taktığımda yaklaşık 30 tane wmv,avi formatlı videolardan sadece 1 tanesi kopyalanıyor ve izlenebiliyor.Diğerleri kopyalanıyor ama kesinlikle açılmıyor.Tüm medya programlarını denedim ama nafile hiç biri açmıyor.Açılmayan video dosyalarına sağ tıklayıp özelliklere tıkladığım zaman videonun özellikleri falan da yazmıyor.Seçili öğeler görüntülenemez şeklinde yazı çıkıyor.

Mesele video dosyalarının içinde birde not belgesi vardı içinde linkler vardı.Not belgesini NotPad ile açtığımda linkler gitmiş sadece ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
yazısı çıkıyor.Bu yazının bir anlamı olabilir mi?

Lütfen bu duruma çare olacak, yardım edecek birisi varsa cevap yazsın.Herkese çok teşekkür ederim...

hocam dosyalarınız malesef gitmiş pc üzerinden de silmişsiniz sağlık olsun..Big Grin
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi