What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ses senkron sorunu

merhaba. dvbdream 'da kayıt yapıyorum ve kayıtta bir problem yok bilgisayarımda rahatlıkla izleyebiliyorum. ama bu videoyu youtube'a upload ettiğimde ses ve görüntü birbirine uymuyor bunun nedeni nedir acaba? yardımcı olacak biri varsa sevinirim. altta örnek bi youtube videosu vardır

Alıntı

dvbdream tercihlerde ses senkronizasyonu var oradan ayarlama yapabilirsin. bu sorun muhtemelen programdan kaynaklanmakta. kayıt yaptığın formatı değiştirerek deneme yapabilirsin.
Alıntı

tam olarak nerede bulamadım söylediğini ... iyi ama ben bilgisayarımda kaydettiğim videoyu bsplayer vb. programlarda izlerken sorun olmuyor . youtube yüklediğimde oluyor bu ... format attım yeni her şeyi yeni yükledim düzelmedi ya.. kayıttan mpg yi ts yaptım denedim bu sefer ses daha kötü oldu bilgisayarda bile dinlemeyecek duruma geldi eski durumuna getirdim .
(17-01-2010, 11:49)emre demiş ki:  dvbdream tercihlerde ses senkronizasyonu var oradan ayarlama yapabilirsin.

bilgisayarda izlerken kayıtlarda sorun yok seste ..bu ayarla oynarsam sorun olur bence . sorun sadece youtube yükleyince oluyo anlamadım gitti yaa
Alıntı

Youtube'a hangi formatta yüklüyorsun dosyayı.Flv'ye çevirip denesen bir de...
Alıntı

(17-01-2010, 22:32)VEFASIZ ALEM demiş ki:  Youtube'a hangi formatta yüklüyorsun dosyayı.Flv'ye çevirip denesen bir de...

evet haklısın tabi ama flv ye çevirip görüntü kalitesini düşürmek istemiyorum . temiz bir görüntü olması daha hoş . az önce dvb dream ı silip tekrar download edip kurdum . bakalım aynı sorun olacak mı ? denedikten sonra bilgi veririm . ilgi gösteren arkadaşlara teşkkkürler
Alıntı

codecleri değiştir. ayarlar - tercihler timeshifti kapat.
Alıntı

(17-01-2010, 23:38)emre demiş ki:  codecleri değiştir. ayarlar - tercihler timeshifti kapat.

silip tekrar kurdum programı . timeshift kapalı durumda . alttaki resmide de codecler göründüğü gibi.

[Resim: yenimicrosoftpowerpoint.jpg]
Alıntı

olmadı mı peki sonuç nedir.
Alıntı

(17-01-2010, 23:56)emre demiş ki:  olmadı mı peki sonuç nedir.

kısa bi görüntü kaydettim youtube 'a yüklüyorum şu an .
(17-01-2010, 23:56)emre demiş ki:  olmadı mı peki sonuç nedir.

denedim yine aynı sonuç. bişey değişmedi.
Alıntı

sitede ki elecard codecleri dene http://www.skystar-2.com/vatools.htm
Alıntı