What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Setup 4PC

Arkadaşlar Bilgisayarımda Windows XP ve SP2 kurulu Skystar 2PC kartını bilgisayara tanıtıyorum Aygıt yöneticisinde Technisat DVB-PC TV Star PCI diye tanıtılmış onu görüyorum ama Setup 4PC 'nin yüklenmiş olduğunu anlamak için Başlat/Programlar/Donatılar'a baktığımda yüklendiğini görümiyorum veya başka bir yerde olabilirmi nasıl bakıp bulacağım, bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Alıntı

Arkadaşlar Setup 4 PC yi tanıtamadığım için Prog DVB 4.85.1'i kurdum ancak dayzekleri ayarlamak istediğimde ayğıt başlatılamadı diyor onu tıklıyorum gidiyor ve dayzekin menüsü gelmesi gerekirken gelmedi nerde hata yapıyorum acaba.
Alıntı

(26-01-2010, 11:15)aytek56 demiş ki:  Arkadaşlar Bilgisayarımda Windows XP ve SP2 kurulu Skystar 2PC kartını bilgisayara tanıtıyorum Aygıt yöneticisinde Technisat DVB-PC TV Star PCI diye tanıtılmış onu görüyorum ama Setup 4PC 'nin yüklenmiş olduğunu anlamak için Başlat/Programlar/Donatılar'a baktığımda yüklendiğini görümiyorum veya başka bir yerde olabilirmi nasıl bakıp bulacağım, bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Başlat/Programlar/Donatılar'a değilde Başlat/Programlar/Technisat bölümü varsa orada görünür,yada arama bölümünden ismi yaz ara
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi