What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SGK, T.C. Kimlik Numarasıyla Sigortalı Hizmet Dökümü Sayfası

SGK : T.C. Kimlik Numarasıyla Sigortalı Hizmet Dökümü Sayfasını Hizmete Açtı !

[Resim: uRXuO.jpg]

https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/
Alıntı

Güzel paylaşım eline sağlık
Alıntı

iyi oldu, önceden turkiye.gov.tr sitesine girmen lazımdı ve şifre almak için ptt'ye gidip para vermen gerekiyordu
Alıntı

E devlet şifresi alın bütün resmi işlemlerinizi tek çatı altında görüntüleyiniz. SGK hiz. dökümü, adınıza açılmış dava v.b.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Ben bugün ptt den şifre alıp denedim , çalışıyor. Bu şifreyi 3 ayda bir değiştirmek zorundamıyız şimdi?

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

(08-12-2011, 23:17)extreme demiş ki:  Ben bugün ptt den şifre alıp denedim , çalışıyor. Bu şifreyi 3 ayda bir değiştirmek zorundamıyız şimdi?

böyle bir zorunluluk yok istediğin zaman şifreni değiştirebilirsin yanlız şifreni unutma unutursan ptt'de ikinci şifre 10 lira
Alıntı

Güzelde ben en az 10 yıldır sigortalıyım ama burada tc no ile sadece 2011 yılının tüm ayları ve 2010'un 12.ayı gözüktü yani tam olarak tüm yıllar gözükmüyor,sizlerde durum nedir?
Alıntı

(08-12-2011, 23:40)cemocem demiş ki:  böyle bir zorunluluk yok istediğin zaman şifreni değiştirebilirsin yanlız şifreni unutma unutursan ptt'de ikinci şifre 10 lira

bende 2 nci şifre alıcak olanlardanım şifreyi unuttum değiştirdik şimdi hatırlamıyorum mecbur alıcam

şimdi 10 tl bayılıp...

Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi