What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şifresiz Turksat 2A ve Hotbird Kanaları Açılmıyor

Arkadaşlar Tv kartı ilk Kulanıcısıyım. Windos 7 Kulanıyorum gerekli driverleri yükledikten sonra ProgDVBPowerInstall7.7.3 programını yükledim diseq ayarlarında turksat2a ve hotbib olmadığıiçin http://tr.kingofsat.net/satellites.php siteden 0130.ini - 0420ini dosyalarını tarf. Kopladım ve Channels Klasörünüde . Fakat taratma sonucunda ntv spor atv gibi en favori kanallar açılmıyor .hotbibdede açılmıyan bir sürü kanal var.
ProgDVB6.32.8Std gibi değişik sürümlerinide yükleyip denedim ama onlardada başarısız oldum 2 gündür uğraşıyorum yardımlarınızı bekliyorum .
Confused Nerede hata yapıyorum ?
Alıntı

siteden indirdiğin 0130.ini - 0420.ini dosyalarını channels klasörüne değil transporder klasörüne atıp disecq ayarlarndan onları seçerek taratacaksın 11700 olan swic ayarınıda 12500 yap öyle dene...
Alıntı

Saten transporder e kopyalamıştım , swic ayarınıda 12500 yapıp denedim ama bir sonuç alamadım. ilk kurdupum zamanlarda turksatı açmıstım hotbibi ayarlayım derken hepsi gitti sanırım makınanın kafası karıstı ben format atıp tekrar deniyeceğim.Confused
Alıntı

Xp sp2 Kurdum yeni windosw 7 kurdum sürekli yaşadığım sorun kanaların bazıları gösteriyor bazıları göstermiyor.
Güncel Turksat ve Hotbib ini lerinleri denedim yine başaramadım.Ya ben kurulum sırasında yanlış yapıyorum yada kart bozuk .Formu didik didik aradım
Sıralı bir şekilde anlatıma raslamadım.
Şu anda yeni wind 7 kurdum ve aşağıdakileri yaptım .Tekrar aynı hata ile karsılasmamak için size danısıyorum.Lütfen bu seferde olmaz ise kartı söküp atıcam

Şimdi ; Pc ye format atım ve Aygıt yöneticisinden kartı günceledim .(Güceleme driverları Orj.cd den değil 4.5.1 Full paket klasörünü gösterek yaptım)
Sonra 4.5.1 Paketin içindeki Install Klasörlerin içindeki setup u kurdum. Şimdi ProgDVB6.32.8Std Kurup diseq ayarlarını seçip taratmam uygun mudur?
Doğru şekildemi ilerliyorum?
Alıntı

DVBViewer Pro dene kesin çözüm
Alıntı

arkadaşım ss2 lerde genelde olan şeyler.. bazı kanalları gösterip bazılarının göstermemesinin nedeni kartın üzerindeki "102" nolu kollektörden kaynaklanıyordurr.. saygılar....
parçayı değiştirirsen sorun yaşamazsınn
Alıntı