What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sigma Digital HD PCI DVB-S2

Arkadaşlar bu kart nasıl hepsiburada da şuan 134 liraya satılıyor

Birde prof 7300 ile 7301 arasında farklılık olarak ne var donanımsal olarak daha mı kaliteli bu

sigma ile prof arasında kararsız kaldım sizin öneriniz ne olurdu ?
Alıntı

Arkadaşlar bu kartın 7300 modeli neden bu kadar ucuz sorunlu bir model mi kimse cevap vermiyor ama genede sorayım Smile

ucuza bir 7300 buldumda 7301 ile arasında sadece bir lnb outu var diye 7301 fiyatı bu kadar oynuyorsa o özellik zaten çokta önemli değil
Alıntı

Fiyatlarına bakmadım bilemem ama aralarındaki fark genel itibarı ile içerisinde kullanılan elektronik çiplerde. 7300 de Conexant marka çipler 7301 de ise, st marka çipler var. Benim tercihim 7301 olurdu.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Tşkler elektro_fb

Sigma Hd ile 7301 fiyatları şuan hemen hemen aynı ikisi arasında kararsız kaldım. Sigmanın 2 yıl garantisi var ama kullanılan donanım ve performans olarak hangisi iyidir karar veremedim. Biraz daha araştırmam lazım.
Alıntı

(06-05-2012, 11:10)netvamp demiş ki:  Arkadaşlar bu kart nasıl hepsiburada da şuan 134 liraya satılıyor

Birde prof 7300 ile 7301 arasında farklılık olarak ne var donanımsal olarak daha mı kaliteli bu

sigma ile prof arasında kararsız kaldım sizin öneriniz ne olurdu ?

Ucuz olsun bir tane alayım diyorsan sigmayı al
Alıntı

ben bu kartı bir türlü ayarlayamadım lütfen yardım hangi device seçmeliyim???
Alıntı

Sigma Dig SIGMA-DIGITAL-HD PCI,Digital HD,DVB-S2
bu karttan arkadaşım aldı bir adet, ne dvbdream ne altdvb ne progdvb hiçbirinde çalışmadı kart.birtek dvbviewer de çalıştı onda da kanal tarama yapamıyor, hazır kanal listesi yükleyip öyle çalıştırıyoruz.
Alıntı

arkadaşlar bu kartın kumandısının eklentisi veya plugini yokmu. gelen cd icersinde bulamadım. dvbviever kullanıyorum. wınlırch kullanmak ne yapmalıyım
Alıntı

Prof tuners almada ne alırsan al.
Alıntı

12 senedir skystar2 kartım ile dvbdream kullanıyorum. HD kart alayım dedim. netten biraz araştırmadan sonucu sigma digital alayım dedim ama maalesef en popüler program olan DVBdreamde diseqcte bu kart sorunlu. diseqcte 1inciye takılan uydu haricindekileri görmüyor...
bu sorunu web sayfalarında belirtmemişler.
BDA Sürücüsü Sayesinde Tüm Alternatif Yazılımlarla Uyumluluk diye yazmışlar sadece !!!
forum sayfasındaki yorumları inceleyin hepsi çakma sahte yorumlardır.
sonuç olarak kart fiyaskoo...
DVBdreamle nasıl çalışmaz arkadaş !!! kumandası bile sadece progdvb ile uyumlu...
Alıntı