What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sigma Digital HD PCI DVB-S2

SIGMA-DIGITAL-HD PCI,Digital HD,DVB-S2

bende gayet iyi çalışıyor bir sıkıntısını görmedim (daha) yorumları okuyunca.

Türksat ve Astrada kullanıuyorum.
Alıntı

(05-11-2017, 20:01)XoneX demiş ki:  SIGMA-DIGITAL-HD PCI,Digital HD,DVB-S2

Hocam kartı dvbdream ile mi kullanıyorsunuz?
Alıntı

ilerleyen günlerde, pc'mde kurulu asus anakart ve asus ekran kartıyla ne deneydiysem entegre edemedim ve kartı iade ettim. 
win10 ve asusu kaynaklı anakart ve ekrantlarıyla uyum sağlayamayacğı kanaatine vardım. 
diğerlerinde çalıştığını söyleyenlere inanırım. 
ama bende olmadı maalesef.
Alıntı

@ydal59,

Bugün diğer forumda da mesajınızı gördüm.

Firma ile organik bağınız olduğu anlaşılıyor.
Alıntı

(16-12-2017, 17:40)boz77 demiş ki:  
(05-11-2017, 20:01)XoneX demiş ki:  SIGMA-DIGITAL-HD PCI,Digital HD,DVB-S2

Hocam kartı dvbdream ile mi kullanıyorsunuz?

Evet ayrıca AltDVB-HD de de çalışıyor
Alıntı

ilerleyen günlerde oluşan kanaatim, asus tabanlı ekran kartı ve anakrtlarla uyum sıkıntısı yaşadığı. belki de win10 ile de sorun oluyordur. bende uymadı ne yaptımsa...
Alıntı

Gördüğüm en kötü kart ve en kötü destek. Hakarete varan bir destekleri söz konusu. Adamlar alakasız. İki uyduda birinci diseq'e hangi anten takılıysa sadece onu çalıştırıyor. Destekteki adamlar Diseq, LNB, çanak anten, kablo için liste hazırlamış. Piyasanın en pahalı ürünleri. Kart 200-300 TL, desteğin bahsettiği 1500-2000 TL masraf. Yepyeni ve çok kaliteli malzemeler kullandım çanak anten, LNB, vs. ama yok. Üşenmedm; kaliteli bir Diseq aldım, olmadı. Desteğin yazdığı Alman markasını aldım, yok. Kart fasa fiso bir şey.. Bu kartı niye satarlar?
Alıntı

Bende sıkıntı yok iki çanakta gayet güzel çalışıyor....

[Resim: vJXtoR4.jpeg]
Alıntı

slm kardeşim sıgma dıgıtal hd pc kart bende yenı aldımherseyını kurdum çalıstırdım şifrelı kanallarıda server vasıtası ıle çozdum yannız 2 tane sounla karsılastım 1 cısı pc kapatıp actıgımda kartı tanımıyor ama kapatmadan restledıgımde kartı gormeye baslıyor herkaptıgımda bu işlemi yapıyor 2 cısı şifrelı kanalların bazılarını cozmekte bazılarını ıse çözmüş gıbı gorunup çözmemekte bu sorunlarla ılgılı yardım edebılırmısın bırde surucu olarak cd ıcındekı surucu HIDTV kurdum baska sını bulamadım sız hangısını kurdunuz
Alıntı

(21-10-2022, 13:21)karacaadam1 demiş ki:  slm kardeşim  sıgma dıgıtal hd pc kart bende yenı aldımherseyını kurdum çalıstırdım şifrelı kanallarıda server vasıtası ıle çozdum  yannız  2 tane sounla karsılastım    1 cısı  pc kapatıp actıgımda  kartı tanımıyor  ama kapatmadan restledıgımde kartı gormeye baslıyor  herkaptıgımda bu işlemi yapıyor  2 cısı şifrelı kanalların bazılarını cozmekte bazılarını ıse çözmüş gıbı gorunup  çözmemekte  bu sorunlarla ılgılı yardım edebılırmısın  bırde  surucu olarak  cd ıcındekı surucu  HIDTV  kurdum baska sını bulamadım sız hangısını kurdunuz
Merhaba,kartı daha önce kullandım kapanıp açılınca kartı görememe sorununu şu şekilde çözdüğümü hatılıyorum:
Denetim Masası - Güç Seçenekleri'ne girip sol tarafta bulunan "güç düğmelerinin yapacaklarını seçin" seçeneğine gelip "şu anda kullanılmayan ayarları değiştir" kısımına tıklayıp "Hızlı başlatmayı aç" seçeneğindeki tiki kaldırıp kaydediyordum sorun çözülüyordu.
Alıntı