What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sigma Skystar3 Tv Kartı

Arkadaşlar Sigma Skystar3 Tv Kartını bir türlü Prog DVB ye tanıtamıyoprum. Bu Kart Hk Bilgisi olan arkadaşlar Yardımcı olursanız sevinirim.
Alıntı

turspice kardeş tv kartı ile verilen yazılımlar eski oluyor yeni sürümünü indir tekrar kur sorun çözülür bende ilk o zaman böyle bir sıkıntıya düşmüstüm

http://skystar-2.com/drivers.htm

adresinden ulaşabilirsin

technisat drivers 4.6.0 full indir eskisini kaldır yeni sürümünü kur eğer sorun devam ederse yardımcı olmaya calışırım..
Alıntı

(04-02-2011, 21:01)siyahbeyaz84 demiş ki:  turspice kardeş tv kartı ile verilen yazılımlar eski oluyor yeni sürümünü indir tekrar kur sorun çözülür bende ilk o zaman böyle bir sıkıntıya düşmüstüm

http://skystar-2.com/drivers.htm

adresinden ulaşabilirsin

technisat drivers 4.6.0 full indir eskisini kaldır yeni sürümünü kur eğer sorun devam ederse yardımcı olmaya calışırım..

Skystar3 TV kartının Tecnisat ile bir alakası yokur.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Bu Kartı Türk Firması Sigma Üretmiş ASlında Ben Tecdhnisat Ürünü Diye aldım. Kartla Beraber verilen Krulum CD inde DVB Viever 14i Ve Prog DVb 4.72.8 Craklı olarak verilmiş Ben her iki sinide Kurdum Ve seyrediyorum Vindows 7 İşletim sistemini Kullanıyorum. METİN kardeş senden ricam DVB wiever 14.i yi her açtığımda güncelleştirme ile ilgili bir yazı geliyor. Bu yazıyı nasıl kaldırırım ve Prog dvb nin son versiyonlarında kart modülş listesinde yok. Programı kurduktan sonra modül içersine CD de verilen Tanıtımla ilgili Programları Yükledim. Prog DVB yi çalıştırdığımda modül listesi içerinde hiçbir şey görünnmüyor. Yardımlarınız İçin şimdiden ÇOk Teşekkürler.
Alıntı

Sigma SS3 diye bilinen ve Tecnisat ile uzaktan yakından alakası olmayan bu kartı bildiğim kadarıyla güncel sürücü desteği olmadığı ve en son sürüm DVB player lar tarafından sorunlu olarak çalıştığını biliyorum.

DVB wiever 14.i nin arayüzü nasıldır bilemem ama DVBViewer 4.5' te resimdeki gibidir.

[Resim: 2117b0j.jpg]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Çok Teşekkürler Metin Kardeşim. Şimddi oldu kartı alalı 3 gün oldu dvb dreamda sorunsuz çalışıyor. özellikle uzaktan kumanda kullanımı çok başarılı. bir deneyelim bakalım. ileride inşallah sorun çıkarmaz. tekrar teşekkürler
Alıntı

(03-02-2011, 20:48)turspice demiş ki:  Arkadaşlar Sigma Skystar3 Tv Kartını bir türlü Prog DVB ye tanıtamıyoprum. Bu Kart Hk Bilgisi olan arkadaşlar Yardımcı olursanız sevinirim.

4.72 vesiyono ise ben kullanıyorum kurulum cd vermişlerdı onda önce internet tanımı yapılacak sonra yazır ProgDVB masa üstüne koplyala filters dosyasından register calıştır kapat ProgDVB anten tıkla ac dil turkce onayla kapat tekrar ac Transponders dosyasını ac fırakanları yenile kalay gelsin
Alıntı