What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sinyal Cok Az Geliyor

Bende skystar hd tv karti var hd2 sürümü degil sinyal 55 lerde ve görüntüde gidip gelmeler oluyor yardımcı olurmusunuz
Alıntı

arkadaşım türkiye içindesin yoksa türkiye dışımı buraya başka bir uydu cihazı takıp denedinmi saygılarımla
Alıntı

Türkiyedeyim kardeşim kendı lnb 3 lu 2 tane televızyon var 1 tanede pcde var işte sinyal televızyonlarda iyi ama pcde 55 lerde
Alıntı

kablo uzun mu kaç metre receivere göre sinyal düşmesi oluyor kartlarda tunerden...
Alıntı

kablo catıdan gelıyor 50 metreye yakın yanı 2 tv kartı denedım 2 sındede dusuk sınyaller vestelın canagı
Alıntı

yaklaşık 90 metre kabloda ben görmedim bu kadar sinyal kaybı santral olarak kurmuştuk sorunun çözümü olarak şu fikrim vardır kabloda çıka bilir geçen gün bir sorun vardı sinyal düşmesi kabloda çıktı yeni dikkat edin TSEK li kablo ile değiştirdim sorun çözüldü lnb ucuz olanlarında bu sorunlar oluyor illaki ucuz lnb kullanacaksan next lnb leri tavsiye ederim ben invacom 0.3 kullanıyorum ve 60 santim uydu çanağını arkadaşıma türksata bağlamış biri olarak şunuda söyleyim uydu montajını yapamadılarsa lnb ayarlarında iç dış var bu kaideye uymadılarsa sinyallerde en aşağı yüzde 10 sinyal kaybı bunuda yaşamış olursunuz saygılarımla
Alıntı

90 metre kablo kaç cm'lik çanaktan çıkıyor lnb bunlar önemli kabloda sinyal kaybının olduğu bilinen birşey. ayrıca zaten skystar'ın bazı modellerinde bu kayıp var receivere göre daha düşük sinyal oranı..
Alıntı

90 cm çanak 4 lü santral lnb ile 32 lik santral 3 uydulu emre arkadaşım dvb s2 lerde dahi bu kadar sinyal düşüşü olmaz sorun var montajı yapan kişi bilmiyorsa 1.50 cm çanak kursa yine sorun yaşar montaj çok önemlidir skystar kartlarında yüzde 10 kayıp yaşasa dahi sinyalleri alır seyreder yüzde 20 sinyalle açar kartlar
Alıntı

%20 sinyal en ufak havanın kapanmasında güle güle.. bunlar komik rakamlar türksat uydusundan bahsediyoruz.
Alıntı

dediğimi anlamamışsın emre kardeşim yüzde 20 sinyalle dahi dvb s kartları çalışır ki türksatta yüzde 70 şin altına düşmez sinyal 90 cm uydu çanağı ile dahi
Alıntı