What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sinyal sorunu

merhaba arkadaşlar benim skystar 2 kartım var sabahları sinyal gelmiyor sadece ntv ve ntv spor kanallarına hava aydınlıkken bir iki kez geldiği oluo onlardada takılıo bazen geceleri hava kararınca çoğu kanal açılıo ama önce ntv yi açmam gerekio sonra stara geçince kabloyu elimle elliyorum titretince biraz kabloyu sinyal gelio kabloya defalarca baktım ucunu falan kestim bidaha bidaha yaptım ama hep aynı bir çanaktan bir pc ye geliyor bitane daha kablo war oda tv ye gidiyor ama tv yi hiç kullanmıyoruz yani ondan sorun olacağını zannetmiyorum tv kartında sorun olsa veya kabloda ntv trt 1 falan bu kanalları hiç açmaz sorun nerde anlamadım kafayı yicem bi yardım ederseniz bu konulardan anlayan umarım düzelir bugün itibariyle star larda açılmamaya başladı.Bir daha dikkatlice baktım çeken kanallar h olanlar dan açılanlar oluyor ama v lerden hiç birini açamadım ama şöle bişey war ki diğer tvde receiver dan hepsi açılıyor
Alıntı

arkadaşlar artık hava aydınlıkken hiçbir kanal açılmıyor hava kararınca çoğu kanalı açıorum ama en önemlileri olan doğan grubuna bağlı olanlar fox show da star kanal d falan hiçbiri açılmıyor bi yardım edin başka kimsede böle problem yokmu
Alıntı