What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skaystar2 expres hd

arkadaşlar ss2 expres hd kullanan hiç yokmu lütfen yardım dvbdream kesinlikle çalışmıyor:
Alıntı

dvbdream'ı çalıştırmak için önce dvbviewer'ı aç görüntü geldiği zaman dvbviewer'ı kapat daha sonra dvbdream'ı aç bu şekilde kullanabilirsin

ben bu şekilde kullanıyorum.
Alıntı

(14-04-2012, 21:19)dancenow demiş ki:  dvbdream'ı çalıştırmak için önce dvbviewer'ı aç görüntü geldiği zaman dvbviewer'ı kapat daha sonra dvbdream'ı aç bu şekilde kullanabilirsin

arkadaşım böyle bir kullanma çalıştırma şekli yoktur saygılarımla

(14-04-2012, 20:56)asbkaya demiş ki:  arkadaşlar ss2 expres hd kullanan hiç yokmu lütfen yardım dvbdream kesinlikle çalışmıyor:

bu sayfadaki programlar test edildikten sonra verilmiştir kullana bilirsin veya bana özelden msn adresini atarsan yardımcı olurum saygılarımla
http://forum.skystar-2.com/skystar-hd-ma...-3817.html

Alıntı

(14-04-2012, 22:21)nexx45 demiş ki:  
(14-04-2012, 21:19)dancenow demiş ki:  dvbdream'ı çalıştırmak için önce dvbviewer'ı aç görüntü geldiği zaman dvbviewer'ı kapat daha sonra dvbdream'ı aç bu şekilde kullanabilirsin

(14-04-2012, 20:56)asbkaya demiş ki:  arkadaşlar ss2 expres hd kullanan hiç yokmu lütfen yardım dvbdream kesinlikle çalışmıyor:

bu sayfadaki programlar test edildikten sonra verilmiştir kullana bilirsin veya bana özelden msn adresini atarsan yardımcı olurum saygılarımla

denedinmi bir dene sonra cevap verirsin ayrıca senin verdiğin link skystar hd kart ve mantis driver içeriyor fakat bizim kullandığımız kartlar en son çıkan skystar2 express hd dir bu kartın driverleri tamamen farklıdır ve mantisle çalışmaz bizzat denedim ben bunu
Alıntı

(14-04-2012, 23:03)dancenow demiş ki:  
(14-04-2012, 22:21)nexx45 demiş ki:  

denedinmi bir dene sonra cevap verirsin ayrıca senin verdiğin link skystar hd kart ve mantis driver içeriyor fakat bizim kullandığımız kartlar en son çıkan skystar2 express hd dir bu kartın driverleri tamamen farklıdır ve mantisle çalışmaz bizzat denedim ben bunu

kullanan arkadaşım var skystar hd exspres kartı
Alıntı

arkadaşlar dvbdream açıyorum ama kanal aramıyor donuyor kanal göstermiyorki bda all devices 108 de de kanal aramıyor sinyal yok.
Alıntı

ben kullanıyorum ss2 express hd dvb viewer pro ve t2 haricinde diğer proğramlarda sağlıklı çalışmıyor hiç deneme ben çok denedim çünkü en stabili bu iki program
Alıntı

Skystar2 Express Hd DvbDream çalıştırma

Alıntı

DVBViewer 4.9 ile iyi çalışıyor. Dvb Dreamda takılıyor
Alıntı

(16-04-2012, 1:21)dancenow demiş ki:  Skystar2 Express Hd DvbDream çalıştırma

(25-04-2012, 14:05)hayy demiş ki:  DVBViewer 4.9 ile iyi çalışıyor. Dvb Dreamda takılıyor

arkadaşım bende bu kartı kullanıyorum,bizim kartın sürücüsünden dolayı dvbdream larda diseqleri desteklemiyor,ondan dolayı ilk önce dvbviewer açıyorsun ve onun diseq ayarını hafızaya alıyor ve ondan dolayı gösteiyor ama kanal araması yapmaya kalktığında kanal araması yapmaz,ben bir çok kez denedim başarı olamadım
Alıntı