What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Sky Star 2] Device Not Started !

Merhaba arkadaşlar dvbdream kategorisinede benzer bir konu açmıştım lütfen yanlış anlamayın beni amacım kirlilik yaratmak değil sadece sorunuma çözüm bulabilmek istiyorum Sanırım benim sorunum aygıtımla ilgili dvbdream ve progdvb denedim bir türlü çözüm bulamadım en son progdvb kurduğumda ise alt taraftaki hatayı aldım.

[Resim: 2325.jpg]
[Resim: 2363.jpg]

Windows7 64bit İşletim Sistemi Kullanıyorum ve Forumda Bulunan "soft_4.5.1_dvb_pc_tv_stars_6816" sürücüyü yükleyerek kurdum kartımı herhangibi bir sorun olmadı sürücüyü kurarken ve aygıt yöneticisindede ağ bağdaştırıcıları altında görünüyor benim sorunum ne olabilir neden kartım çalışmıyor?

Biraz aceleci davranmış olabilirim 2 farklı kategoride konu açarak ama yönetici arkadaşlarımın beni mazur görmesini rica ediyorum amacım sadece kısa sürede sorunumu çözüp tv izlemek.
Alıntı

aynı sorun bende de oluyor arada sırada ağ bağlantılarını açıp ss2 bağlantısını etkin hale getiriyosun sorun çözülüyo
bu kadar
Alıntı

kardeş sadece driverı yüklediğin için böyle oluyo server4pc yi de kur sorun kalmaz...ya da son sürüm cd sini indir (full olanı indireceksin) ve kur sorun kalmaz kurmadan önce alttakini sil...
Alıntı

indirme linklerini verirmisin hocam sileyim herşeyi sıfırdan kurayım tek tek ne kurcaksam link verebilirsen sevinirim.
Alıntı

http://www.technisat-daun.de/download/so...s_6816.zip

kardeş dosyayı indir bi klasöre çıkar ve içindeki start exe dosyasına tıklayıp kartını tanıt kurulum başlamazsa pc yi kapat aç tekrar kuruluma başla...bunu yüklediğinde kartın sorunsuz bi şekilde çalışacaktır...
Alıntı