What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sky star 2 sinyol L31% 0%

arkadaşlar ben sky star 2 kullanıcısıyım skystar2 driverini kurdum sonra pdvb programınıda kurdur swischi yapılandırdım turksar 2a 3a hordbit olarak tarama yaptıgımda tüm kanalları buldum belli bir süreden sonra sinyal alamıyorum programı açtıgımda sinyal 31% digeri 0 yazıyor windows 7 kullanıcısıyım 3 saatten beri sinyal alamıyorum baglantılarımda da hiç bir sorun yok yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler....:@
yardım edecek kimse yokmuu
Alıntı

server4pc ile beraber çalıştırma eğer açıksa kapat.
Alıntı

saol kardeş ama kapattım gene aynı çözüm yok ..........
Alıntı

server 4pc de kapalı ama genede çalışmıyor sinyal yok arkadaşlar eger windows 7 64 bit için skystar2 kullanan arkadaşlar varsa driver linki gönderirlerse çok sevinirim sitemizde ki driver 64 bitlik değil anlaşılan yardımlarınızı bekliyorum olmuyor saolun.
Alıntı

kardeşler sinyal hala yok yapmadıgım hiç bişey kalmadı yardım lütfen
Alıntı

Aynı sorun bende de olduğu için yeni başlık açmak istemedim. Bende kurulumu adım adım anlatıldığı gibi yaptım ama kanallardan herhangi birini açtığımda Level: %14 Quality: %0 şeklinde görünüyor. Setup4PC de sinyal yok görünüyor ve listede ne Turksat ne de Hotbird uydusu var. Setup4PC ye uyduları nasıl ekleyebilirim ya da Quality seviyesini nasıl arttırabilirim..
(işletim sistemim XP)
Alıntı

başka bir dvb de denedinmi? kablo veya lnb sorun olabilir..
Alıntı

Diseq girişlerinden biri kısa devre yaptığı için sinyal alamıyormuşum farklı bir girişi denedikten sonra sinyal sorunu ortadan kalktı.. Shy
Alıntı

win7 32 bit veya 64 bit her ikisi içinde bu sürücü kullanılıyor.

http://www.technisat-daun.de/download/so...s_6816.zip

Birde şu ifadeye biraz dikkat çekmek istiyorum "sinyal alamıyorum" derken gerçekten sinyal alıp alamadığınızı anlamak için normal uydu alıcınızla denedikten sonra sinyal alamama şikayetinizi söylerseniz sorunun anten tarafında olmadığını pc ve ss2 donanım ve yazlım kaynaklı olduğunu anlama açısından önemli olduğunuda belirtme istiyorum.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı