What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sky star hd2 CI slot

arkadaşlar skystar hd2 CI Slot da yalnızca modül olmadan smart kartla yayınları izleyebilirmiyim. yani bu kartta modül yuvasının haricinde ayrıca smart kart yuvası varmı. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler
Alıntı

yokmu bilgisi olan bu konuda
Alıntı

emre allah razı olsun kardeş ama. skystar HD 2 CI slot aldım fakat birtürlü abonesi olduğum dsmart kartını takamadım. bana resimli veya ne yapacağımı anlatabilirmisin. kutudan kullanım kılavuzu falan çıkmadı
Alıntı

Abonesi olduğunuz Yasal D Smart kartına birde yasal modülünü almanız gerekiyor. Abone kartı modülün slotuna, modülde SS HD2'nin cı slotuna takılacak

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

teşekkürler metin kardeş. dsmart karta ayrı modül vermiyor. yeni smart kart ve modül alacaksın ayrıca aktivasyon ücrterti ödeyeceksin eski aboneliğini iptal ettirip yeni abonelik açacaksın gibi bir sürü formalite sağolasın metin kardeş
Alıntı

Bir şey değil, millete kolaylık sağlayıp abone sayılarını yükseltmek yerine eziyet edip daha nasıl söğüşleriz hesabındalar. Sonrada illegal olarak seyredildiklerinde veryansın ederler.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı