What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sky star2 sinyal sorunu

selam arkadaşlar düne kadar türksat tek çanak kullanıyordum. Sonradan hotbird,astra ve eutelsat w3 uydularını bağladım bu sefer sadece birinden sinyal alabildim.Uyduların ayarlarında bir sorun yok eutelsat w3 uydusunda bir sorun yok sinyal iyi türksatta sinyal gidiyo bir daha gelmiyo hotbird ve astrada hiç sinyal yok. Progdvb kullanıyorum ve windows 7 yüklü ayarlarında bir sorun yok. Farklı DiSEqC kullandım sorun yine aynı. Kafayı yiyicem. Yardım olursanız sevinirim
Alıntı

bende de yaklaşık beş yıldır kullnadığım karttan sinyal alamıyorum. aynı karttan bir adet daha var ondan alıyorum. Fakat eskiden çalışan karttan sinyal alamıyorum. acaba neden yardım edebilirmisiniz. bir de kart üzerinde bir jumper yeri var ne işe yarar biliyormusunuz
Alıntı

Bütün uyduları tek tek dene. Disec kontrol et. dvbdreamı bir dene istersen derim. Dvbdream ile hotbird+turksat sorunsuz bende. 2 uydu daha bağlanılır.
Alıntı

dvbdream kurdum turksat astra eutelsat w3 uydularınını sorunsuzca izleyebiliyorum ama hotbird uydusundan bi türlü sinyal alamadım tarama yaptığımda 150 kanal buluyo anlayamdım...
Alıntı

dvb dream belli bir kanal sayısına kadar hafızasında saklar fazlasını hafızaya alamaz o yüzden bulamıyor olabilir diğer uydulardaki kullanmadığın kanalları mesela radyo ,data kanalları gibi sil ve dene
Alıntı