What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar 2.6 PCI tanıtma sorunu

Arkadaşlar geçenlerde Skystar 2.6 PCI aldım....Bilgisayardan anlamayan biri değilim Allah'a şükür etrafımdakilere de yardım edebilecek kadar bir bilgim var ama kendime hayrım yokSad

Bilgisayarda Win 7 yüklüydü ,forumlardaki önerileri takip edip tanıtmaya çalıştım tanıdı fakat gerekli yazılımları(progdvb,dvb dream...) kurduğumda hep '' AYGIT ÇALIŞTIRILAMADI'' hatası veriyor....

Sonra win XP kurdum ama aynı olay yine oluyor...Aygıtı makina DONANIM BÖLÜMÜNDEKİ '' SES, VİDEO VE KUMANDALAR'' bölümünde gösteriyor...

Ayrıca makinanın kendi yazılımı da önce driverları kurmalısınız diye başta hata verip kapanıyor...

bir fikri olan veya daha iyisi Beylikdüzü Beykent civarında oturup yardım edebilecek olan var mı?
Alıntı

yemeyin ben aynı sorunlara yedim bir şey olmadı
bendede ses video ve kumandalar tanıdı
işin ilginç yanı ne ingilizce nede almanca forumlarda
bizim sorunlarımız yok, galiba ben tekdim şimdi iki kişi olduk
Alıntı

driverini hatalı kurmuşsun...

drıveri komple kaldır yeniden kur.. düzelir.

bide progdvb nin güncel sürümlerini kurma hata verdiriyor...

power instalk 7.7.3 .ü kur....
Alıntı

altdvb denemeni tavsiye ederim.
Alıntı

driverı hatalı kurmuyorum...4.4,4.4,4.3, 4.5 hepsini kaldırıp tek tek denedim...alt dvb de de aynı olay var...
Alıntı

(18-11-2009, 11:35)maksimusss demiş ki:  driverı hatalı kurmuyorum...4.4,4.4,4.3, 4.5 hepsini kaldırıp tek tek denedim...alt dvb de de aynı olay var...
Şimdi buldum asus mainboardla çakışma yapıyormuş
olabilirmi????????
Alıntı

VAV benim kart asus a7v400mx ...ne yapmam gerekiyormuş...
ilginize taşekkürler ya hepiniz harikasınız...
Alıntı

(18-11-2009, 12:31)maksimusss demiş ki:  VAV benim kart asus a7v400mx ...ne yapmam gerekiyormuş...
ilginize taşekkürler ya hepiniz harikasınız...
error 10 verdimi
kartı başka slota tak bütün kartların(ekran kartı vs) driverlerini yenile
sonra kartı silgi ile sil(ss2 kendi sayfasında yazıyor)
yine olmazsa şu an bende bilmiyorum ama çözücam
bende seyredemiyorum bir yolunu bulucaz
Alıntı

başka bir forumda öyle bir yardım geldi...sizde deneyebilirsiniz...ben daha deneyemedim...

Öncelikle Technisat 4.51 lite driveri var. Driver olarak bunu kullan. Cd ile geler driverlar eski sürüm.
Driveri netten aratıp bulabilirsin. Driverı açtığında 2 klasör göreceksin. Bir tanesi WDM , diğeri BDA. Driver olarak WDM olanı gösterirsen " Network Adapters" ( Türkçesi Ağ Bağdaştırıcısı olabilir) altına yüklenir. BDA yı driver olarak tanıtırsan "Ses Video Aygıtı" olarak tanır. Yazdıklarına bakılırsa sen sen BDA driverini sistemine tanıtmışsın. WDM klasörünü ayrı bir yere koy ve oradan tanıtmaya çalış. DVBDream içinden "Options" altından "Device" bölümüne gir ve "Start " "Ok" yaparak skystar kartını çalıştırabilirsin.
Cd ile gelen programı falan boşver. DVBDream çok kullanışlı program.

Kolay gelsin.
Alıntı

ben progdvb kullanıyorum 5 yıldır sorunum yok geri kalan programların hepsini de denedim. bana göre
http://forum.skystar-2.com/progdvb-eleca...-t-68.html
bu adresten indir yükle kullan
Alıntı