What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar 2.8 sorunu
Sad 

Arkadaşlar yeni skystar 2.8 aldım çift lnb kullanıyorum sadece turksat seyredıyorum sorunum şu sunny uydu alıcısı kullanıyorum mesela uyduyu kapattıgım zaman tv kartındakı tum kanal sınyallerı kayboluyor yada uyduda star kanalı acık olduğunda 4 5 kanal çekiyor yada euro star cektıgınde lıg tv paketı ve 20 aşkın kanala çekiyor anlayacağınız uydu ıle tv kart arasında sanırım parazit var yanı uyduda hangi kanalı açarsam tv kartında deişik kanallar çıkıyor hepsini birden izleyemiyorum yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekürlerimi borç biliyorum 2 hafta oldu alalı tv kartını hala tadını alamadım lütfen acil yardım edin Sad(
Alıntı

çift lnb de böyle sorunlar olmaz receiver ayarlarına bak. lnb power olabilir. ss2 ye direk lnb den alıyorsun değilmi?
Alıntı

çift lnb kullanıyorum 1i uyduya diğeri tv kartına takılı receiverin ayarları derken hangısıne bakacam pover dedıgın nerde lütfen yardım et 2 haftadır kafayı yıcem kıracagm gelıyo tv kartını Sad
artı kalite 45 lerde seviye hiç yok Sad
Alıntı

bağlantılarda sorun yoksa anten oynamış olmasın. receiveri kapatınca sinyal gidiyorsa receiver lnb ye sinyal gönderiyor olabilir.

o yüzden receiver ayarlarına bak dedim. receiver ayarlarını gönder
Alıntı

lnb frekans : univ.lnb1
lnb pover : Açık
22khz : otomatik
ov/12v : ov
disegc : disegc A
Alıntı

diseq kullanıyor musun... ov doğrumu bu.
Alıntı

hayır diseq kullanmıyorum
uydudaki ayarlar bunlar
hata nerde arkadaşlar çözüm öneriniz yokmu Sad
Alıntı

ov/12v off yap.. diseqc none yap.
Alıntı

none die bir şey yok diseqc A B C D motor usals boş bunlar var hepsınıde denedım olmuyoSad(
Alıntı

Dostum senin probleme benzer bir problemde bende var.bende hd reciver ve ss2 kart var ama bende ki problem sendekinin tam tersi ben ss2 de kanal degistirdigimde hd reciverde kanal gesilmesi oluyor ama bir iki saniye sonra geri geliyor. (kirilma oluyor yani ) benim tahminim catidan kablolar yan yana iniyor ve birbirlerinin manyetik etkilenme sahalarinin icerisinde bulunduklari icin bir digerini etkiliyor. HD reciver hassas oldugu icin ss2 hd yi etkiliyor. Sende de Sunny baskin geliyor ama sen diyorsun ki kanallar hic gelmiyor LNB yada diesq de de problem olabilir
Alıntı