What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar 2 eXpress HD mi SKYSTAR S2 HD alsam?

ikisi arasında kararsısızım. skystar 2 express hd nin fiyat farkına karşılık ne gibi artıları var? bilen arkadaşların yardımını bekliyorum. selamlar...
Alıntı

Burada kıyaslanmış ; http://forum.skystar-2.com/technisat-dvb...-5124.html

Skystar S2 HD ; Hızlı kör tarama yapamaz. "Multi Input Stream" desteği yoktur.
* PCI porttan çalışır,
* Demodulator ; CX24120-13Z
* Tuner : CX24118A

Skystar2 Express HD ; PC'ye kurulurken, WDM driver desteği vardır. Hızlı kör tarama yapabilir. Linux altında çalışırken"Multi Input Stream" desteği vardır.
* PCI-E porttan çalışır,
* Demodulator ; stv903bac
* Tuner ; STV6110

Kısaca; Linux altında kullanmayacaksanız ve kör tarama yapmayacaksanız, Skystar S2 HD TV kartı yeterli gelecektir.

Kolay gelsin.
Alıntı

amaç hd yayınları izlemek için sadece s2 hd yeterlidir o zaman. cevabınız için teşekkur ederım
Alıntı

ilgi ve alakanıza tesekkur ederım. kullanan arkadaşlart var mı?
Alıntı

konuyu hortlatiyorum ama SkyStar USB 2 HD CI israrla tavsiye ediyorum yok boyle birsey.10 seneden fazla skystar 2 kullandim sinyal seviyesi 58 olan eutelsat kanallari usb hd ci de 98 ze kadar cikti ve surekli hata veren progdvb artik hatasiz calisiyor.
Alıntı

sinan bendede var wın8.1 de calısmıyor yanı bende sıkıntı var
wın7 de sıkıntısız ama w8 de calıstıramadım
Alıntı

ben windows 8.1 de kullaniyorum aksine skystar 2 de bilgisayari her kapatip actigimda yeniden tanitmam gerekiyordu bu karti kullanmaya baslayali hicbir sorun yok sen nasil kullanamiyorsun 8 de anlayamadim.
Alıntı

(30-12-2014, 0:17)sinan55 demiş ki:  ben windows 8.1 de kullaniyorum aksine skystar 2 de bilgisayari her kapatip actigimda yeniden tanitmam gerekiyordu bu karti kullanmaya baslayali hicbir sorun yok sen nasil kullanamiyorsun 8 de anlayamadim.

http://forum.skystar-2.com/skystar-usb-h...l#pid45299

durum bu
Alıntı