What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar 2 Görüntü Kalitesi

Merhaba arkadaşlar. Skystar 2 kullanıyorum ve program olarakta ProgDvb6.31 kullanıyorum. Sitede bahsedilen birçok ayarı yapmama rağmen görüntü kalitesi istediğim gibi olmuyor. Cam gibi bir görüntü olması gerekmiyor mu?Ben nerede hata yapıyorum?Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler..
Alıntı

Arkadaşım ben dvbdream kullanıyorum codecim de nvidia gayet güzel görüntüsü var denemeni isterim.
Alıntı

görüntünün kalitesi iyi olsun istiyorsan birkaç çeşit codek yüklemelisin,seçtiğin codeklerde önemli sitede var biraz araştır indir ve yükle
Alıntı

Teşekkür ederim arkadaşlar deneyip sonucu buraya yazacağım..
Alıntı

En son güncel ekran kartı driveri yükleyin. Ekran kartım HD4650 1Gb ddr2. Cd içindeki driveri kurulu iken görüntü net değildi. Siteden indirdiğim en son driveri kurunca baktımki, çok farketti. Cam gibi gösteriyor şimdi. Ayrıca nvıdıa değil Ati avivo codec yüklü sistemimde. Avivo olamayanlar nvıdıa yüklesin sonuçta aynı...
Alıntı

(22-01-2010, 18:35)turanza demiş ki:  En son güncel ekran kartı driveri yükleyin. Ekran kartım HD4650 1Gb ddr2. Cd içindeki driveri kurulu iken görüntü net değildi. Siteden indirdiğim en son driveri kurunca baktımki, çok farketti. Cam gibi gösteriyor şimdi. Ayrıca nvıdıa değil Ati avivo codec yüklü sistemimde. Avivo olamayanlar nvıdıa yüklesin sonuçta aynı...

ikisi aynı değil,ati ekran kartı olanlar atiye ait ekran kartı driveri yükleyecekler nvidia ekran kartı olanlar nvidia ekran kartı driveri yükleyecekler ekran kartında böyle...
Alıntı

Teşekkür ederim arkadaşlar. Ekran kartımın güncel sürücülerini indirdim ve sorun çözüldü..
Alıntı