What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar 2 kartda tv ızlerken kanal degıstırme 5 sanıye ?

arkadaslar uydudan tv ızlerken kanal degıstırme surem 5 sanıye bıraz uzun degılmı sızce bunu hızlandırmanın bır yontemı varmıdır ?
Alıntı

DVBDream kullanıyorsanız "B2C2 SDK" sürücüsünü şeçiniz. "B2C2 Drect - on driver" den daha hızlı kanal geçişi sağlar. Birde düşük sembol rate'li kanallarda, kanal zapping hızı yavaş gerçekleşir, bunun için yapabilecek bir şey yok. Buna örnek vermek gerekirse Kanal 7, Samanyolu TV doğu frek.
[Resim: 15hgys6.jpg]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

onu sectım yalnız no devıce dıya hata alıyorum neden acaba yalnız dırect on surucusunu sectıgımde kartı goruyor
Alıntı

Aygıt yöneticisinde kartı "ağ bağdaştırıcıları" altında görülmesi lazım. BDA olarakmı kurdunuz acaba?
[Resim: 1y2zuq.jpg]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

ben vın xp kkullanıyorum aygıt yonetıcısınde gozukuyor yalnız bda nedır bılmıyorum acıklarmısnız
Alıntı

(02-05-2011, 1:56)snaphanar demiş ki:  ben vın xp kkullanıyorum aygıt yonetıcısınde gozukuyor yalnız bda nedır bılmıyorum acıklarmısnız

Broadcast Driver Architecture demek bda, kartının modeline göre değişir ss2 hd kullanıyorsan bda olarak kartın tanıtılmıştır. ağ bağdaştırıcıları altında gözükmez.
Alıntı

benımkı skystar 2,8a ve ağ bağdaştırıcılarında gözüküyor
Alıntı

Kanal değişim hızı birçok komponente bağlı değişir.
Seçtiğin kodekler bile etkiler mesela intervideo yerine elecardı seçersen bu süre daha da kısalır nvidia daha fazla zorlar.
Ayrıca RAm işlemci gibi özelikler de etkileyici rol oynamaktadır.
Alıntı