What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar 2 Merkezi sistem Sorunu ! denemeler yapıldı...?

Arakadaşlar forumda aradım yaklaşık 2 saattirde açılan konuları okumaya çalışıyorum,

Kısaca; merkezi sistemden tek kablo geliyor ve 3 uydu bağlı, türksat hotbirt ve digitürk için, gelen kabloyu tv ye bağladığımda sorun yok çalışıyor fakat Pc ye bağlayınca yayın gidiyor, Bireysel Tek çanağımdaki kabloyu PC ya bağlayınca PC de çalışıyor, Gözüken tek sorun Merkezi sistemden gelen tek kablo ile yayın izlemek hiç bir şekilde yayın alamıyorum,

NOT: tekrar özür dilerim ama çözüm bulamdığım için konu açtım

herkese teşekkürler

slm

dvbdream2,0 ya da dvbviewer kullan
disecq ayarrlanını ilk önce tek uydu için tek tek dene..
bende merkezi sistemde kullanıyorum...
bende hortbird disecq 4
digiturk disecq 1

turksat disecq 2 de

sende disecq ayarlarını kontrol et

dvbdream 2.0 kullanıyorum disecq için denemeler yaptım ama sinyal vs gözükmüyor tek bir kanal dahi yok.. kafayı yiyeceğim

(13-08-2012, 10:08)laroxil demiş ki:  dvbdream 2.0 kullanıyorum disecq için denemeler yaptım ama sinyal vs gözükmüyor tek bir kanal dahi yok.. kafayı yiyeceğim

dayzek ayarların kaç söylermisin yukarıda santralde olan dvbdreamde dayzek ayarlarını ilk etapta veriyormusun 4 lü olarak uydu bölümünde yoksa tek tek uyduyumu alt alta motorlu antende kullandığım gibimi veriyorsun bu çok önemlidir bir arkadaşın kini buldum ve düzelttim şuan kullanıyor teamvier ile normalde santrallerde eğer değiştirmezlerse 1 türksattır 2 hotbirttir 3 eutelsat w3 7 derece dijitürktür saygılarımla

hocam dediğiniz sıralamada yaptım ama yine kanal bulamıyor, sinyalde göstermiyor
Konu Kilitli