What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar 2 restart sonrası görmeme sorunu

Pc her kapatıp açıldığında aygıt yöneticisinde Technisat dvb-pc star pci (yani skystar 2 aygıtı) sorun oluştu diyor ve Dvb viewerda gözükmüyor her seferinde devre dışı bırak deyip etkinleştir demem gerekiyor.

"Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)"
Sorun kodu 0000002B
Alıntı

sürücü problemi işletim sistemi nedir?
Alıntı

Windows 8.1, ama devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirince yayına ulaşabiliyorum
Alıntı

uyumsuz sürücülerden kaynaklı bir durum, ağ bağdaştırıcısı olarak tanıtılmamış olsun kart. yanlız buna skystar sürücleri mi sebep oluyor başka eski usb aygıt sürücüleri mi tam belli değil. kartla ilgili başka program kurulumu driver harici mesela server4pc adında bir program var driver paketini kurarken açılışa ekleniyor bunun gibi bunlar açılışta çalışmasın sadece sürücüyü kur yani kart sisteme tanıtılsın ham haliyle yeterli. bundan sonrası dvb playerlar zaten kartı görüp çalıştıracaktır.
Alıntı

sadece bu kurulu SkyStar12_TV_001.zip
Alıntı

tamam bda ve wdm olarak iki farklı sürücü var hangisinde sorun alıyorsan diğerini dene.
Alıntı

Bu cihaz Windows 8.1 64bit ile sorunsuz çalışıyor mu ?
Alıntı

(01-04-2015, 0:12)fozbek demiş ki:  Bu cihaz Windows 8.1 64bit ile sorunsuz çalışıyor mu ?

orası tam belli değil, bilinmezlerde yani.
Alıntı

8.1 ile çalışmasına çalışıyor da başlangıçta sorun var iki driver da farklı hatalar veriyor bda yı da denedim o mavi ekran verdiriyo onda da devre dışı bırak etkinleştir yapmam gerekiyor aynı sorunun farklı bir versiyonu
Alıntı

Bende de aynı sorun vardı, aygıt yöneticisi ağ badaştırıcıları başlığı altında TecniSat DVB-PC Star PCI aygıtının özelliklerine girip resimdeki gibi onay tıkınız kaldırınız, sorun düzeliyor. Win8.1'de sorun çıkmasının nedeni DVB kartını ağ kartı olarak gördüğü için veri trafiği olmadığından donanımı kapatma isteğinden kaynaklandığını sanıyorum. [Resim: 358uiw7.jpg]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı