What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar 2 (Seste Sorun)

Arkadaşlar bundan 1 hafta önce anakartım bozuldu ve yeni anakart taktırdım pcye. Eski anakartta hiçbir sorun yokken bu anakartta TV izlerken seste sorun oluyor. ProgDVB kullanıyorum, 3-5 saniyede bir alttan bir tık sesi geliyor. Ses kartının driverını silip tekrar kurdum, ProgDVB, DVBDream oynatıcılarını defalarca silip yükledim ama soruna bir türlü çözüm bulamadım. Sad TV kartını başka slota taktım, yine değişen birşey yok. Sad En son olarak da burda bir derman bulabileceğim ümidi ile kapınızı çaldım. Rolleyes Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba, bir çıkar yol bilen var mı? Huh
Alıntı

eski anakart ile yeni anakart aynı markamı?,............ sesin programlardan olduğunu zannetmiyorum donanım problemi olabilir......
müzik dinlerkende aynı sorun varmı?.........
Alıntı

(23-11-2009, 21:10)cemocem demiş ki:  eski anakart ile yeni anakart aynı markamı?,............ sesin programlardan olduğunu zannetmiyorum donanım problemi olabilir......
müzik dinlerkende aynı sorun varmı?.........

hayır, aynı marka değil. müzik dinlerken yokmuş gibi geliyor ama tv izlerken o tık sesini net duyabiliyorum. Sad
Alıntı

açıkçası orada olmadan, yerinde görmeden anlamak zor galiba...inşallah sorunun çözülür..birde işin ehline göster istersen......
Alıntı

bu tip sorunların kaynağı genelde kart sürücülerinden kaynaklanır.
siteden güncel driverler ı denemende fayda var. Yanlız önceden yüklenmiş dirverı tam olarak silmelisin.
Alıntı