What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar 2 Sinyal Sorunu

Slmlar bir haftadir Skystar 2 Sinyal Sorunu var hiç bir şekilde sinyal alamiyorum. Driver sorunu var dedim yeni yazılım indirdim kurdum ama yine sinyalalamadım elembiri değiştirdim sinyal yok Dvb ses göstergesinde ara sıra sınyal var lbd girişinde sinyal yok Skystar 2 anakartda başka birporta taktım niye sinyay yok bir hafta onceye kadar seyrediyordum şimdilerde tık yok format attım bu gün yine tık yok nasıl geri getiririm saygılar
Alıntı

Mrb,
1- SS2 anakartın en alttaki PCI yuvasına takılı olmasında fayda var
2- SS2 görev çubugunda kırmızı veya yeşil renkte ise diseqc LOF ayarlarına bakmalısın derim
sırasıyla 9750000 11700000 10600000 olmalı (genelde bunlar gözden kaçıyor)
3- SS2 görev çubugunda sarı renkte ise driverı tamamem sildiginden emin ol sonra yeniden yükle
4- Bu işlemleri yaparken bilgisayarı arkadaki güç düğmesinden kapa ve elektirigin boşalması için biraz bekle
Format gereksiz bence (birçok yerde farmat atın yazıyor asıl sorun yarım kalmış yükleme işlemlerinden kaynaklanıyor.)
Ben benzer sorunları bu şekilde aştım.
5- Bütün bunlar sende yaşanmayan sorunlarsa Dvbdream çalışmadan önce görev çubuğundaki SS2 programını kapatıp sonra çalıştır.
Sorunu tam tarif edersen daha faydalı olabilirim belki.
Saygılar.
Alıntı

önce çanakta sinyal varmı kontrol et varsa diazaq bozuktur kontrol et tek bişey kalıyor kablo yukarıda varda aşağıda yoksa kablonu değişş Dodgy
Alıntı