What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar 2 takılı iken format

skystar 2 tv kartım bılgısarıma formattan once calısıyordu ama sımdı aynı drıver ve dvb programını tekrar kurmama ragmen hıcbır ayar kanal arama sınyal hıcbırsey calısmıyor
kart kılıtlendı dıye duydum ama bır turlu beceremedım yardımcı olursanız sevınırım
Alıntı

skystar 2 tv kartını kasadaki yuvasından çıkarıp bilgisayarı aç-kapa.
kartı tekrar tak ve dene olması lazım... eger kurulumda hata yoksa tabii...
Alıntı

yaptım kac defa ama kartın bı yerı kıtlenıyormus orası acılması lazımmıs kurulum sorunsuz kart kuruluyo aygıt yonetıcısınde goruluyo ama sınyal yakalamıyo
Alıntı

Aynı olay benim başımada geldi. Kartınız kilitlendi.
Alıntı

evet gerçekten böyle bir şeyi ben de duymuştum , ama ben birçok defa skystar 2 tv kartım takılıyken xp işletim sistemi yükledim kendim . ama bu tür bi sorunla karşılaşmadım . bence bilgisayarını kapat , kartını sök , sonra bilgisayarı aç ve tekrar kapat ve kartı taktıktan sonra tekrar aç . ve sonra da yazılımını silip tekrar kur .bunu bir dene derim
Alıntı

(19-10-2009, 16:41)cemzan demiş ki:  evet gerçekten böyle bir şeyi ben de duymuştum , ama ben birçok defa skystar 2 tv kartım takılıyken xp işletim sistemi yükledim kendim . ama bu tür bi sorunla karşılaşmadım . bence bilgisayarını kapat , kartını sök , sonra bilgisayarı aç ve tekrar kapat ve kartı taktıktan sonra tekrar aç . ve sonra da yazılımını silip tekrar kur .bunu bir dene derim

daha önce bu bilgi verilmişti, denemede başarılı olamamış eksik bişeyler var galiba?...
Alıntı

Kartın Eon kilidi devreye geçmiş,bu konuyla ilgili bi yazı vardı.EON kilidi devreye girince kartla sinyal almaya devam edersiniz ama var olan kanalları seyredemez ve yine sinyal olmasına rahmen kanalları taratsanız bile kanalları bulamaz.EON kilidinin nasıl açılacağına gelince google dan SS2 nin EON kilidini açmak ile ilgili bi aratma yaparsanız bulabilirsiniz.Sizin kullandığınız SS2 kartı 2,6 D mi acaba merak ettim,benim pc dede bi SS2 2,6 D versiyonlu bi kart var.2007 den beridir kart pc ye takılıyken attığım formatların sayısını hatırlıyamaıyorum bile kartla ilgili hiç bir sorun olmadı.Hatta kullanma klavuzunda uyarı olarak yazmasına rahmen Big Grin
Alıntı

kart çalışırken kullandığım işletim sistemi orjinal xp home pack 3 idi.ama pc nin driver ları kaybolduğu için xp pro sp3 kurdum kart takılı iken hem kart kitlendi diyorlar hemde işletim sisteminden de olabilir diyorlar ne diyorsunuz
Alıntı

hangi dvb'yi kullanıyorsun? prog dvb powerinstal'i bir dene bakalım...
Alıntı

ss2 nin sp3 için olan driverlarını denemeni tavsiye ederim buna benzer bi sorunu bende yaşamıştım driverlar güncellenince sorun çözüldü

eğer d serisi bi karta sahipsen eon sorunun yok zaten c ve altı kartlarda vardı o sorun
Alıntı