What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SKYSTAR-2 TÜKSAT 2A,3A

Arkadaşlar ben 2 yıldır Skystar 2 kullanıyorum tek çanakla tüksatla şunları kurunca sorunsuz çalışıyor. Bu konular kalında fazla bilgim yok ezbere yapıyorum.

1753 diye drver

ProgDVB6.31.1Std

tr-TR

dotnetfx35

progDVB6.05 _20_uydunun güncel Listesi

Fakat bazı tv kanalları çıkmıyor mesela kanal 7 ve TGRT haber ve FOX tv frekansları elle giriyorm gine olmuyor acaba benmi yapamıyom yâda bir yerlerde yanlış bir şeymi var.
Bilgi verirseniz çok minnet kar kalırım teşekkürler.
Alıntı

transporder frekans listesini güncelleştir eski liste ise bulamayabilir..frekansı elle girince sinyal geliyormu gelmiyorsa antenini kontrol et ..
Alıntı

frekas listemi nasıl ne şekilde güncelleye bilirim lütfen yardım edin arkadaşlar.
bu arada sinyal geliyor elle giriyorum ama olmuyor ya ben yanlış yapıyorum yada başka sorun var diye düşünüyorum.
Alıntı

(11-03-2010, 14:28)0057 demiş ki:  frekas listemi nasıl ne şekilde güncelleye bilirim lütfen yardım edin arkadaşlar.
bu arada sinyal geliyor elle giriyorum ama olmuyor ya ben yanlış yapıyorum yada başka sorun var diye düşünüyorum.

verdiğim linkten en güncel transporder dosyasını indir ve progdvb klasöründeki yerine yapıştır türksatın yerini dvb'de göster yeniden tarat ve dene

en güncel transporder linki
http://forum.skystar-2.com/tum-uydularin...-1928.html
Alıntı

önçelikle teşekür ederim verdiyin like tıkladım Transponders.rar cıktı ve indirdim masa üstünde actım kılasörün adı.Transponders bunu ben progdvb içinde Channels,yoksa Transponder yapıştıracam ve kanalları tekrar arattıracam fazla soruyorum farkındayım fakat ben şimdiye kadar hep ezberden yapmıştım kusuruma bakma anlaya bileceyim şekilde yazarsan sevinirim teşekürler.
Alıntı

transporder klasörünü değiştireceksin, verdiğimi kopyala progdvb klasörünün içine yapıştır eskisini değiştir..
Alıntı

yaptım eskisini sildim senin verdiğini yapıştırdım .
kanal tarama yerinde 42.0E diye cıktı tarattırdım Kanal D yok fox yok kanal 7 yok
birde eskiden LNB sehings tüm kanal uydularını adı yazardı şimdik şu şekilde yazıyor bende hangisi oldugunu tam bilmiyorum
0 45.0E:45.0E
0 49.0E:0E.0E
0 53.0E:55.0E
şeklinde isimler bende 42.0E tarattım dogrumu acaba
Alıntı

42.0E doğrudur LNB sehings loft sw değerin 11700 ise 12500yap öyle dene isimleri olanı upload yaparım yakında.
Alıntı

transponders klasor u turksatı aşağıda gorulduğu gibi 1.uydu parametre 2.uydu ismi yazarak değiştire bilirsin. arkadaşım..
[SATTYPE]
1=0420
2=Turksat 3A
Alıntı

cemocem : sana nekadar teşekür etsem azdır verdiyin tümk bilgiler için teşekür ederim.
LNB sehings loft sw değerin 11700 ise 12500yap demiştin yaptım ve arattım tüm kanallar cıktı
tabiki verdiyin diyer transporder dediyin gibi yapmıştım . tekrar teşekkür ederim. sağol
Alıntı