What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar 2 usb hd ci aygıtı ile digiturk

arkadaşlar merhaba,
skystar 2 usb hd ci satın aldım.. şimdi ben bu aygıt ile digiturk yayınları izlemek istiyorum ama evdeki digiturk receiverindaki kartımı bu aygıta takmam için bir adet CI Modülü almam gerekiyormuş. digiturk ile konuştuğumda artık modüllerin desteklenmediğini söylediler. nasıl yaparız aslı astarı var mıdır?
Alıntı

yoktur izleyenler vardı ama kart değişikliği oldumu haberim yok..
Alıntı

diji türkte bayağı bi deyişikler oldu belkide doğrudur
Alıntı

Eger senin cihazındaki Diğitürk kartı (Cryptoworks) ise, Cryptoworks destekleyen bir modülle bu işi halledersin ki ben yıllardır D-Smart uydu alıcımla öyle yapıyordum
(bu sene Digitürkü iptal ettirdim)...

Eger sendeki İrdeto kart ise, ki bu kartlar cihazla eşleştiriliyor başka hiçbir cihazda çalışmıyor... Kartına bir bak Cryptoworks ise, uyduculardan Cryptoworks destekleyen bir modül bulabilirsin...
Alıntı

(19-09-2011, 23:05)Kaan Sparrow demiş ki:  Eger senin cihazındaki Diğitürk kartı (Cryptoworks) ise, Cryptoworks destekleyen bir modülle bu işi halledersin ki ben yıllardır D-Smart uydu alıcımla öyle yapıyordum
(bu sene Digitürkü iptal ettirdim)...

Eger sendeki İrdeto kart ise, ki bu kartlar cihazla eşleştiriliyor başka hiçbir cihazda çalışmıyor... Kartına bir bak Cryptoworks ise, uyduculardan Cryptoworks destekleyen bir modül bulabilirsin...

hımm teşekkürler.. akşam eve gidince bakayım kartıma.. nasıl anlarım CW yada irdeto olduğunu? üstünde yazıyor mudur?
Alıntı

Evet dostum kartın üzerinde yazar...
Alıntı

evet maalesef kart irdeto.. çözüm önerisi olan? digiturk kartı değiştirir mi?
Alıntı

(21-09-2011, 0:06)GoGo demiş ki:  evet maalesef kart irdeto.. çözüm önerisi olan? digiturk kartı değiştirir mi?

değiştirmez cryptoworks leri toplattırıyodu bi ara cardsharing de kullanıldığı için

Alıntı

bu kart ile digiturk izleme olayı yalan oldu yani öyle mi? poff..
Alıntı

Kartı değiştirme şansın yok maalesef dostum
Alıntı