What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar 2 Vista driver problemi ( internet kesilmesi )

benim bi sorum olucak driver hakkinda
forum açilmadan önce anasayfada vista driver diye verilen sürücüyü indirdim ve kurdum. Kurulumdan önce ve sonra kartim ag bagdastiricilarinda görunuyordu ( zaten orda yazan da oydu ) Ilk baslarda sorun yoktu fakat daha sonra internetimi kesilmeye basladi, baglantilari bi sekilde koprülüyordu ve interneti en fazla 10 dk kullanabliyordum.

Çok memnun oldugum Ultimate 64 bit Vistayi ( SP 1) silmek zorunda kaldim ve XP ye mahkum oldum
Acaba skystar 2 vistayi desteklemiyor mu neden böyle bir sorun yasadim anlayabilmis degilim, guncel, bu problemi çözebilecek bir driver varsa bilgi sahibi olmay1 çok isterim

yorumlarinizi ve çözüm önerilerinizi merakla bekliyorum...

simdiden tesekkur ederim
Alıntı

bda aygıtı olarak tanıtabilirsin. kartı kaldır.. sonra 4.5.0a driverini indir bda klasörü içindeki sürücüleri göstererek kartı tanıt.
Alıntı

kurdugumu bahsettigim driver icin bda klasörünü sildikten sonra tanitilmasi gerektigi yaz1yordu
sizin bahsettiginiz sadece bda klasörünü tanitma sanirim
yanliz bda klasörü yaklas1k 2.15 mb, o zmn neden vista driver diye 48 mb indirmek zorunda kaliyoruz anlayabilmek mümkün degil gercekten
yardiminiz icin tesekkür ederim, yanliz ise yaramazsa cozum icin tekrar internete girmem mümkün olmayacak vista kurunca Big Grin
eger eminseniz finallerden sonra hemen yüklüyorum vistayi Big GrinBig Grin
tekrar tesekkur ederim eyw
Alıntı

sana sadece bda gönderiyim ama server4pc progdvb kullanacaksan lazım. diğer dvb oynatıcılarda server4pc lazım mı bilmiyorum ancak skynet vs programları kullanırken başını ağrıtmasın. yani kurmak en iyisi.
Alıntı

ana sayfada dökümanlar kisminda yazdigi gibi tekrar 4.5.0 driver ini BDA y1 silerek deneyecem bi de, çünkü öncekinin sürümü farkliydi sanirim
sonuçlari yeniden burada paylasirim
yardimlarin için sagol

baska fikri olan arkadaslar da varsa dusuncelerini paylasirsalar beni mutlu ederler
XP mahkumu olduk burda ya Sad
Alıntı

xp mahkumu olmana gerek yok!! 4.5.0a bda sını kur vista sp1 de kur keyfine bak Big Grin
Alıntı

ben de çok olucam simdi ama, anasayfada bda yi silerek kurun diyor
aklim kariti veseselam Big Grin
Alıntı

o zaman ilk önce ağ kartı olarak tanıt yeni sürücüyle 4.5.0a sonra o bağlantı kopmayı yaparsa bda olarak tanıtırsın.
Alıntı

hocam ben kurdum vistada sorun yok bda yı silerek yaptım internetimde sorun olmadı
Alıntı