What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 6 Oy - 3.83 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar 2 Windows 7 Driverı

Arkadaşlar windows 7 kurdum ama bir türlü driver tanıtamadım Her yolu denedim vista driverı denedim Anlatılan her şeyi denedim ama aşındaki soru işareti bir türlü kaldıramadım Bilen varsa yardımcı olsun lütfen Sırf bu yüzden Windows 7 kullanamıyorum
Alıntı

selam arkadaslar. skystar kartinizi windows 7 altinda kullanmak istiyorsaniz yapacaginiz islem söyle..

ilk olarak skystar-2.com adresindeki download bölümünde yer alan tecnisat 4.3.2 driverini indirin . bu driver la karti tanitmaya calisin.. tabiki tanimayacaktir sari ünlem isareti cikacaktir.

sonra en son driver i indirip (4.5) sadece eski driver i bununla güncelleyin.. ozaman karti sorunsuz bir sekilde kullana bilirsiniz. ben bu sekilde denedim ve oldu.. kullaniyoruzm simdi
Alıntı

4.5.0a yani son sürüm ile kullanabilirsiniz. teşekkürler zerduest bilgi için..

http://www.technisat-daun.de/download/so...3_5614.zip
Alıntı

(10-06-2009, 17:50)DVBKing demiş ki:  4.5.0a yani son sürüm ile kullanabilirsiniz. teşekkürler zerduest bilgi için..

http://www.technisat-daun.de/download/so...3_5614.zip

Yok hayır olmuyo son driverı denedim ama o soru işaretinden kurtulamadım
(10-06-2009, 17:48)zerduest demiş ki:  selam arkadaslar. skystar kartinizi windows 7 altinda kullanmak istiyorsaniz yapacaginiz islem söyle..

ilk olarak skystar-2.com adresindeki download bölümünde yer alan tecnisat 4.3.2 driverini indirin . bu driver la karti tanitmaya calisin.. tabiki tanimayacaktir sari ünlem isareti cikacaktir.

sonra en son driver i indirip (4.5) sadece eski driver i bununla güncelleyin.. ozaman karti sorunsuz bir sekilde kullana bilirsiniz. ben bu sekilde denedim ve oldu.. kullaniyoruzm simdi

bir de senin dediğin yöntemi deniyeceğim İnşallah çalışır
Alıntı

bu şekilde çalıştı sağolun.
Alıntı

(10-06-2009, 17:48)zerduest demiş ki:  selam arkadaslar. skystar kartinizi windows 7 altinda kullanmak istiyorsaniz yapacaginiz islem söyle..

Gözüm sana zahmet birde Driverin 4.3.2 olanın linginide eklersen çok iyi olacak şimdiden teşekkürler
Alıntı

peki bu vistada ( 32 & 64 bit ) yasanan internet baglanti problemini de cozuyor mu ?? ( cunku kart ag bagdastiricilarinda gorunuyor ve 10 dk sonra internet baglantilari kopruluyor ve internet kesiliyor )

yorumlarinizi bekliyorum, tesekkür ederim ...
Alıntı

yaw ben de bir türlü yükleyemedim,
şu an sadece BDA olarak görünüyor..
Alıntı

sadece bda olarak görecek zaten
Alıntı

Teşekkürler arkadaşım.Söylediğin işlemleri yaptım ve oldu.Rahatlıkla tv izliyorum,sağolasın.
Alıntı