What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar diseqc sorunu

arkadaşlar ben ılk defa skystar kullanıyom kartın driver kurdum siteden fakat anlatılan gibi olmuyor kurduğumuz daha üst sürüm olduğu için progdvb yi kurdum anlatılan şekilde registerde yaptım kanal tablosunda kanalda var fakat zaten programı ilk açtığımda diseqc ayarları gelmedi ayarlardan girdim bende sadece türksat var tek anten direk karta bağlı acaba ondanmı bılmıyom hiçbirşey görünmüyor ne yapmalıyım lfn
Alıntı

http://www.skystar-2.com/video.htm diseq videosu var izle. burada yazmaktan daha iyi kavrarsın.
Alıntı

kardeş bunu izledim sirşeye yaramadı birşey soracagım antenın lnb nin ucundan kabloyu direk karta takınca olmuyormu ılla desiqc mi gerekiyor.
Alıntı

hayır olur. progdvb de none seçip ayarlayacaksın. son kanal listesini indirdinmi siteden
Alıntı

ewt indirdim de none dedim hiçbirşey çıkmıyor ...
kardeş sen bana mail verebilcenmi resmini göndereyim
Alıntı

progdvd nin 6. sürümünü kurdum skystar yok orta seçemedim anlamadım gtti neden böle yapıyr..
Alıntı

önce bu işler için gerçekten acemiymişsin .. yazdıklarından da pek bişey anlaşılmıyor.... anlamaya çalıştığım kadarıyla progdvb kurdun ve yayın alamıyorsun sorun bu...program kurulurken her türlü ayarı sana sorar ve kurulur buna diseqc ayarıda dahil, sormaması mümkün değil..
şimdi...programı kaldır ve yeniden kur kurulumda diseqc ayarlarına geldiğinde tek uydu kullandığın için none seç ama türksat veya hangi uydudaysan onu göster kurulum bitince uyduyu tarat ve kanalları ekle tamam ..... bu arada sitedeki kanal listesi hatalı galiba bende de kanalların hiçbiri çıkmıyor,eski listeyi kullanıyorum.....
Alıntı

En güzeli işten anlıyan birinin arkadaşa uzak masa üstü paylaşımıyla kartının ayarlaması .
Alıntı

teamviewer programı bu iş için en uygunu.
Alıntı

arkadaş evet bılmıyorum ılk defa tv kartı kullanıyom ve en zoru buymus öle dediler hep ben bunu ark tan aldım ama yok kendisi burada çalışıyordu onun pc de kartta bı sorun yok yanı bu bır sonra sorun su ben progdvb yide kurdum denedim altdvb yi de denedim simdi ben tek canak var evet o yüzden none yi seçiyorum fakat none diyince yanda yeşil olarak uydu antenı çıkıyor ya o yada vs hiçbiirşey yok sorun bu gerçekten bu işten iyi anlayan biri aban indirmem gereken programları siteden sölesin indireyim kendisi msn üzerinden kursun iyice kafam karıştı olmuyor kafayı yemek uzereyım gerçekten.
Alıntı