What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar driver sorunu

the hardware and device driver must be installed befıre installing application software.please refer to the user's guide for the hardware installation procedure specific to your operating system setup will now close

türkçesi;
donanım ve aygıt sürücüsü uygulama yazılımı.please şimdi kapatılacak kullanıcı kılavuzu işletim sistemine özgü donanım kurulum işlemi için başvurun yükleme befıre yüklü olmalıdır.
Alıntı

önce kartı tanıt sonra yazılımı yükleyeceksin diyor.. özeti bu, önce kartı tanıt..
Alıntı

Aynı sorun bendede var 5 gündür sadece bununla uğraşıyorum.Win 7 starterda denedim bi türlü tanıtamadım.Xp de kullanıyordum hiç bir sorun yok hala xp olan bilgisayara takıyorum sorun yok.fakat win 7de tanıtamadım. proffessional kurdum o da nafile.starterda kurulum yaparken bda dosyasının silinip denenmesi gerektiğini öğrendim oldu ve 1 saat kadar sorunsuz çalıştı tüm kanallar sorunsuz ama bir anda çalışmayı kesti ve bir daha hiç bir şekilde tanıtamadım 13 kere formatladım kafayı yemek üzereyim lütfen yardımınızı esirgemeyin, teşekkürler. Sad
Alıntı

(03-02-2012, 0:53)volkansoyhan demiş ki:  Aynı sorun bendede var 5 gündür sadece bununla uğraşıyorum.Win 7 starterda denedim bi türlü tanıtamadım.Xp de kullanıyordum hiç bir sorun yok hala xp olan bilgisayara takıyorum sorun yok.fakat win 7de tanıtamadım. proffessional kurdum o da nafile.starterda kurulum yaparken bda dosyasının silinip denenmesi gerektiğini öğrendim oldu ve 1 saat kadar sorunsuz çalıştı tüm kanallar sorunsuz ama bir anda çalışmayı kesti ve bir daha hiç bir şekilde tanıtamadım 13 kere formatladım kafayı yemek üzereyim lütfen yardımınızı esirgemeyin, teşekkürler. Sad

slm kartının modelini yazar mısın?
Alıntı

SkyStar 2 pci dvb..............................
Alıntı

Kartı cıkar ve anakarta giren kısmın iki tafanınıda silgi ile sil yeniden tak görücektir selametle kolay gelsin
Daha önce karşılaşmıştık aynı sorunla cözüme vardık
http://forum.skystar-2.com/win7-de-skyst...-3185.html
Alıntı

kullanman gereken sürücü bu
http://dvbking.com/server.php?filename=T...0_Lite.rar

içinde wdm klasörü var onu göster yükle arkadaşın dediği silgi yönteminide dene.
Alıntı

teşekür ederim şimdiden deneyip tekrar yazarım, tüm konuları okudum bunu da dahil ilk başta silgi falan deyince gülücük falanda var dedim herlde şaka yapıyolar.deneyecem ve çözülse de çözülmese de forum harika bi yer herkesten allah razı olsun Big Grin
Alıntı

Olmadı yine, sürücü yazılımı bulunamadı dazıyor.Acaba kartım bozuk mu? diye Xp olan eski bilgisayara taktım, çatır çatır çalışıyor.ağ denetleyicisi olarak gözüküyor bazen çıkarıp taktığımda görmüyor.Bide slotu değiştirecem ama başka slot yok.Diğer kartlarda hep anakartın üstünde bununla bi alakası var mı bilmiyorum.Birde ses kartının altında gösteriyor çakışma falan söz konusu olur mu bunu da bilmyorum bilginiz olsun diye yazıyorum. geçen gün kart çalışmıştı 4.6 sürücü kullanmıştım BDA klasörünü silince çalıştı o da.Sonra yayın kesildi bidaha çalıştıramadım.Senin verdiğin sürücüyüde denedim olmadı Sad ne yapabilirim başka
Alıntı

wdm sürücüsünü kurarsan ağ bağdaştırıcıları altında gözükmesi lazım.. ses ve oyun denetleyicileri altında ise daha önce bda kurmuşun demek oluyor.

win7 bda kurma meyilli zaten... şimdi windows7 temiz kurulumdan sonra sadece wdm klasörünü gösterecek şekilde yapmalısın...
Alıntı