What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar hd 2 + cı slot modeli win7 64 bit sorunu

Merhaba arakadaşlar
elimde Sky Star HD2 + Cı Slot modeli bir tv kartı var ben bunun içinden çıkan cd sini pc ye kurdum tanııtım aygıt yöneticisinde 2 yerde şu şekilde göüküyor "Ses video oyun denetleyicisi" altında DTV DVB MantisBDA Reciver olarak ve "İnsan arabirim aygıtı" altında Tecnisat Mantis BDA HID Device olarak görüküyor ilk olrak bunlar doğrumu kuruldu onu bilmek istiyorum birde ProgDVB yi kurdum burdada TV kartını "DEVİCE LİST" altında BDA DTV DVB Mantis DVBS BDA RECİVER olrak görüyor birde progdvb ye sinyal geliyor kanallara tıkladığından görüntü gelmiyor konu hakkında yardımcı olabilecek birileri varmıdır?
Alıntı

kurulum doğru, görüntü gelmemesi eğer sinyal varsa frekans doğru ise codec ayarlarından kaynaklıdır.
Alıntı

birde hocam kartın üzerinde elektrik güç giriş yeri oraya güç kablosunu taktım sıkıntı olurmu?
Alıntı

[Resim: OIQFm.jpg] nereye güç kablosu taktın dostum.
Alıntı

beyaz 4 pinlik girişe
Alıntı

sıkıntı olmaz fakat o ci taktığın zaman faydalı oluyor.. yani normalde gerek yok.
Alıntı

hocam ben gene çözemedim bu krat olayını bir türlü çalıştıramadım
Alıntı

codec ayarlarını kontrol et sinyal varsa görüntü gelir..
Alıntı

arkdaşlar ben bu ss hd 2 yi tanıtttım dvbdream kurdum sinyal var ama görüntü ve ses yok HDPACK 2.4 kurulu üzerinde tam bütün görüntü codeclerini denedim programada gene görüntü alamadım bana bir yardım etseniz
Alıntı